Na konec prázdnin si pro nás medvídek Brumík připravil nejednu novinku. V limitované edici si od 15.8 do 11.9. můžete zakoupit dvě rodinná balení BeBe Brumíka s čokoládovou náplní, ke kterým jako dárek získáte zábavné cizojazyčné pexeso. Překvapení ale nekončí, do prodeje také vstoupilo výhodné rodinné balení BeBe Brumík s mléčnou náplní. Také dobře známá čokoládová varianta rodinného balení BeBe Brumík dostala nový kabátek. Další podrobnosti k novinkám také přináší Brumíkův web www.brumik.cz.

Brumíkovo pexeso k rodinnému balení

Kreslené Brumíkovo pexeso má dětem příjemnou formou pomoci překlenout změnu od letních prázdnin ke školním povinnostem. Unikátnost Brumíkova pexeso spočívá zejména v tom, že obrázkové dvojice s anglickým názvem doplňuje nejen jejich český překlad, ale zároveň i slovenský ekvivalent. Obrázky znázorňují základní slovíčka, jako je například dopis, hřebík či beruška. Brumíkovo pexeso je k dispozici v limitované edici jako dárek po zakoupení dvou rodinných balení BeBe Brumíka s čokoládovou náplní.

pexeso

Brumíkovo pexeso

brumikObsahuje: 2 x rodinné balení BeBe Brumík s čokoládovou náplní 150g, pexeso
Doporučená maloobchodní cena: 69,90 Kč
V prodeji: od 15. 8. do 11. 9. 2010

Zábavné novinky v rodinném balení

Brumík si rád hraje a spolu s kamarády si při hrách procvičuje také své dovednosti. To platí i pro rodinné balení, které se nově objevuje také s mléčnou náplní. Na obalu děti najdou zvídavého Brumíka od mléčného potoka, kterému mohou pomoci projít bludištěm až do cíle s tajemnou spojovačkou. Právě ta se totiž ukrývá na zadní straně balení. S Brumíkem se děti nebudou nudit ani pokud jim víc chutná čokoládová svačinka ve tvaru medvídka. Novinkou rodinného balení s čokoládovou náplní je návod na výrobu krásného papírového větrníku. S novinkami od Brumíka se můžete detailně seznámit i prostřednictvím nových webových stránek www.brumik.cz.

Obsah: 5 ks BeBe Brumík 30g
Varianty: BeBe Brumík s čokoládovou náplní, BeBe Brumík s mléčnou náplní
Doporučená cena: 36,90 Kč

pexeso

Co všechno najdete na Brumíkově webu

Brumíkovy webové stránky www.brumík.cz získaly letos v dubnu nový vzhled i obsah. Rodiče dětí mladšího školního věku zde objeví mnoho praktických rad i informací, tipy pro volný čas či na rodinné výlety. Na stránkách se také ukrývají nejrůznější říkadla, hádanky a pohádky. Homepage navíc upozorňuje na aktuální novinky nebo speciální akce, které se týkají produktů od Brumíka.

Objevte některou z Brumíkových novinek a dárků, které má na letošní podzim oblíbený medvídek pro vaši rodinu připraveny, a uvidíte, že o zábavu rozhodně nebude nouze.

lupa

Reklama