Oblíbený medvídek Brumík opět překvapí děti novou zábavou. Po hravém puzzle tentokrát přichází s podzimní limitovanou edicí cizojazyčného pexesa, které pro své ratolesti získáte jako dárek při nákupu dvou rodinných balení BeBe Brumíka s čokoládovou náplní. Brumíkovo pexeso s obrázky základních anglických slovíček je k dostání v česko-slovenské jazykové verzi, takže si ledacos ze slovenštiny opráší i nejeden zvídavý rodič.

brumik

Učíme se s dětmi anglicky

„Aby přechod od her k učení nebyl pro děti po letní přestávce tak náhlý, rozhodli jsme se pro chvíle rodinné zábavy připravit pexeso s výukou anglického jazyka," přibližuje projekt Romana Janíčková, Assistant Brand Manager značky Brumík z firmy Kraft Foods. Brumíkovo unikátní pexeso se skládá z obrázkových dvojic, kde na jedné kartičce děti najdou slovo v angličtině i s jeho výslovností, a na druhé jeho český a zároveň slovenský ekvivalent. Obrázky znázorňují základní slovíčka, jako je například dopis, hřebík či beruška. Brumíkovo pexeso je k dispozici v limitované edici jako dárek po zakoupení dvou rodinných balení BeBe Brumíka s čokoládovou náplní.

Svačinka Brumík

BeBe Brumík je chutná svačinka pro děti, která je vyrobená z kvalitních ingrediencí. Měkký piškot v hravém tvaru medvídka je bohatý na mléko, které je zdrojem vápníku důležitého pro normální růst a vývin kostí u dětí. Navíc Brumík neobsahuje žádná barviva ani konzervanty, proto je vhodnou součástí vyvážené svačiny dětí.

Brumíkovo pexeso

Obsahuje: 2 x rodinné balení BeBe Brumík s čokoládovou náplní 150g, pexeso
Doporučená maloobchodní cena: 69,90 Kč
V prodeji: od 15. 8. do 11. 9. 2010

Reklama