Období prázdnin je konečně tady a naše děti tak mají najednou spoustu volného času a elánu. A jak by také ne - vždyť všechny jejich školní starosti a povinnosti jsou dávno zapomenuty a na řadu už konečně přichází zasloužená zábava. Nápady jak zabavit naše malé nezbedníky však nejsou nekonečné, proto zvláště v tomto období jistě oceníte internetové stránky www.brumik.cz, které jsou přímo ušité na míru jak vám - maminkám, tak i vašim dětem.

Brumíkovy nové stránky

brumikBrumíkovy webové stránky získaly letos v dubnu nový vzhled i obsah. Rodiče dětí mladšího školního věku zde naleznou nejen nabídku produktů značky BeBe Brumík a mnoho praktických rad i informací, ale také tipy pro volný čas či na výlety pro celou rodinu. Momentálně však jistě jako rodiče nejvíce oceníte podrubriku nazvanou Škola hrou, ve které je připraveno hned několik podsekcí obsahujících originální hry, které kromě zábavy také jedinečným způsobem rozvíjejí schopnosti a dovednosti dítěte.

Malujeme a tvoříme s Brumíkem

Školní třídy sice na několik měsíců zejí prázdnotou, je však stále potřeba, aby zvláště menší děti své schopnosti a dovednosti neustále procvičovaly. A jak toho dosáhnout lépe než formou hry a originální zábavy, kterou naleznete v široké paletě aktivit Brumíkova webu v podrubriceMalujeme a tvoříme.

brumikDěti zde mohou popustit uzdu své fantazii a vybarvit si oblíbeného méďu Brumíka, který je na prázdninových omalovánkách znázorněn hned v několika rolích (například jako kapitán lodi, pirát, či parašutista). Každou omalovánku si samozřejmě můžete zvlášť vytisknout. Jsou zde připraveny také populární spojovačky, které prozradí, co zrovna méďa provádí, i tajemná bludiště, u kterých mají děti za úkol ukázat Brumíkovi tu správnou cestu k cíli. Děti si také jistě vyhrají při vystřihování postavičky Brumíka, která se bude po spojení jednotlivých tlapek provázkem a patentkami hýbat. Medvídek si pro své kamarády také připravil hned několik variant puzzle, při kterých si děti procvičí především představivost. A nebojte se, i když se malí nezbedové po čase naučí Brumíkovy puzzle obrázky skládat automaticky, protože si je již budou dobře pamatovat, jednoduše jim nahrajete obrázek vlastní, který se poté promění ve skládačku novou a neznámou.

Proto až nastane nepěkné počasí, nebo vám třeba budou docházet nápady, jak a kam nasměrovat dětskou pozornost, nechte si poradit od médi Brumíka na stránkách www.brumik.cz.

Reklama