medaVětšina maminek má problém donutit své dítě snídat. Jste na tom podobně? Často se není čemu divit, ranní shon v rodinách s malými dětmi vypadá stejně: Dostat ratolesti z postýlek, dohlédnout na ně v koupelně, pomoci jim s oblékáním, připravit svačinu do školy nebo školky, stále hlídat hodiny a na pořádnou snídani už skoro nezbývá čas. Problém je v tom, že většina dětí se ráno do jídla moc nehrne a, ruku na srdce, my rodiče jim často nejdeme dobrým příkladem. Snídani odbýváme v poklusu nebo ji vynecháváme úplně. Přitom snídaně je základ pro dobrý start do náročného dne pro nás a hlavně pro naše děti.

Máme pro vás skvělý tip.

Zkuste to Méďou Brumíkem. Přichystat dětem (ale i sobě) plnohodnotnou snídani s Brumíkem je velice snadné, pohodlné a rychlé. Brumík je měkká piškotová pochoutka ve tvaru roztomilého medvídka, což je pro děti lákavé.  Navíc si mohou vybrat z několika příchutí. BeBe Brumík s náplní (čokoládovou, mléčnou, jahodou)

Ale k snídani je nejvhodnější poslední novinka – Be Be Brumík medový. Stejně jako Brumík s náplní obsahuje důležité cereálie a esenciální mastné kyseliny (omega 3) nezbytné pro růst dětí. Je bez konzervantů a umělých barviv.

A čím je výjimečný?

  • medaJe bez náplně, takže odpadá nebezpečí, že by se dítě mohlo ušpinit, což maminky zvláště v ranním spěchu jistě ocení.
  • Včelí med, který nahrazuje část cukru, dodává svačince jemnou chuť a chutná i dětem, které nemají rády med.
  • Snížený obsah cukru díky přidanému medu je nejen prospěšnější pro organizmus, ale i pro zdraví zubů.
  • Medový Brumík se hodí k jogurtu i mléku. Když přidáte ovoce nebo stoprocentní ovocný džus, máte ideální nutričně vyváženou snídani, ale i svačinu.
  • Je praktický na cesty a pro malé děti, protože nehrozí znečištění vyteklou náplní.