Přemýšlíte také o tom, kam vyrazit s dětmi, aby se náležitě proskotačily, načerpaly nové zážitky a při troše štěstí se ještě něčemu přiučily? Pak si určitě nenechte ujít víkend s méďou Brumíkem v pražské Zoologické zahradě v Troji. Pro všechny malé objevitele tam totiž bude připravena zábavná naučná stezka, kde se naši nezbedové hravou formou dozvědí více o zvířátkách ze ZOO. V sobotu 11. června se navíc malí umělci také rádi vyřádí při zápisu do České knihy rekordů o nejdelší souvislou dětskou kresbu na chodníku. Další informace najdete na www.brumik.cz.

brumik

Poznáváme zoo s Brumíkem

Brumíkova naučná stezka bude v pražské ZOO připravena o jarním víkendu 11. a 12. června. Při příjemné procházce zahradou tu děti narazí celkem na devět stanovišť s jednoduchými úkoly situovanými vždy u některého ze zvířecích pavilonů. Medvídek Brumík bude všem malým objevitelům fandit například u pavilonu goril, kde si děti při skládání puzzle ověří, zda jsou chytré jako opice. Jako plameňáci budou přeskakovat simulované kameny na jezeře, u klokanů se bude jak jinak než skákat do dálky a u lachtanů se zase budou moci strefovat kroužky na cíl. Po splnění všech úkolů bude děti po statečných výkonech čekat samozřejmě i zasloužená odměna.

Děti vykreslí nový rekord

A protože všechny děti bez výjimky milují, když mohou vzít křídu a pomalovat ideálně celý chodník, v sobotu tu pro ně bude připraven doslova rekordní prostor k vyžití. Každý malý umělec totiž bude moci pomoci při zápisu nového rekordu o nejdelší souvislou dětskou kresbu do České knihy rekordů.

O Brumíkovi

BeBe Brumík je chutná svačinka pro děti, která je vyrobená z kvalitních ingrediencí. Měkký piškot v hravém tvaru medvídka je bohatý na mléko, které je zdrojem vápníku důležitého pro normální růst a vývin kostí u dětí. Navíc Brumík neobsahuje žádná barviva ani konzervanty, proto je vhodnou součástí vyvážené svačiny dětí.

Reklama