brumik

Hola hola, škola volá! Děti zase usedly do školních lavic – odpočaté, plné elánu a energie. Však ji také budou potřebovat, a na vás maminkách je, abyste jim ji pomohly nejen získat, ale také udržet. Jak? Zcela jednoduše. Zdravými nutričně vyváženými dětskými svačinkami, které jim každý den přichystáte do školní aktovky. Nevíte si rady? Děláte si starosti, co stále vymýšlet a čím děti zaujmout, aby jim svačiny chutnaly a neskončily třeba v koši? Poradíme vám. Nakupte BeBe Brumíky a budete mít postaráno o chutnou svačinu, na kterou se děti budou určitě těšit.

Samotný Brumík ale nestačí. Aby byla svačina opravdu hodnotná a nutričně vyvážená, je třeba ji vhodně doplnit.

Dáme vám příklad správné svačiny:brumik

BeBe Brumík s náplní (čokoládovou, mléčnou, jahodou) nebo medový (bez náplně), k němu ovoce a sklenice mléka. Nebo BeBe Brumík podle chuti vašeho dítěte, jogurt a sklenice 100% džusu.

Bojíte se, že se dítě během svačiny ušpiní? Už nemusíte. Na trhu je novinka bez náplně – BeBe Brumík medový, kterého jistě ocení nejen maminky, ale i děti, kterým určitě zachutná. 

Novinka BeBe Brumík medový je již čtvrtá varianta oblíbené dětské svačinky BeBe Brumík. Měkká pochoutka ve tvaru medvídka je bez náplně, s cereáliemi a s obsahem včelího medu, který nahrazuje část obsaženého cukru a dodává svačince jemnou chuť. Stejně jako ostatní příchutě pod značkou BeBe Brumík obsahuje i tato medová varianta esenciální mastné kyseliny (omega 3) důležité pro růst dětí. Brumík neobsahuje žádná barviva ani konzervanty.

 

Co maminky na medové novince nejvíce ocení?

  • Je pro děti lepší, protože je v něm snížený obsah cukru díky přidanému medu.
  • Je vhodnější i pro menší děti, protože je bez náplně, takže se nezašpiní.
  • Medu je v něm právě tak akorát. I dětem, které nemají rády med, zachutná.
  • Měkká svačinka ve tvaru medvídka děti na první pohled zaujme.
  • Medový Brumík se hodí třeba i k jogurtu nebo k mléku u snídaně.
  • Je výborný na cesty. Děti si neumažou ruce.
  • Společně s ovocem a mlékem tvoří vyváženou dětskou svačinku.

Více se dozvíte na stránkách www.brumik.cz