spr.jpg

Foto: Profimedia

Že by se na Britney konečně usmálo štěstí? Popová princezna se na sociálních sítích pochlubila zásnubním prstýnkem od sedmadvacetiletého osobního trenéra Sama Asghariho, s nímž chodí už čtyři roky. Zveřejnila video, na kterém hrdě prsten ukazuje po boku svého nastávajícího manžela. „Nemůžu tomu sakra uvěřit,“ napsala k němu.

profimedia-0356512733.jpg

Foto: Profimedia

„Budoucí manželé dnes svůj dlouhodobý vztah oficiálně potvrdili a jsou hluboce dojati podporou, obětavostí a láskou, která jim byla vyjádřena,“ nechal se dle Fox News slyšet manažer Brandon Cohen a prozradil, že zásnubní prsten s diamantem, který Britney dostala, byl navržen klenotníkem Romanem Malajevem.

Pro Britney to nebude první svatba. Poprvé se vdala v roce 2004 za Jasona Allena Alexandera. Sňatek se však téhož roku rozpadl. Ještě tentýž rok si pak slavná zpěvačka vzala rappera Kevina Federlinea. S ním má i své dva syny Seana Prestona a Jaydena Jamese. Ani tentokrát to ale nevydrželo a v roce 2007 se jejich cesty rozešly. Snad to Britney vyjde alespoň do třetice.

Zdroje: Instagram Britney Spears, Wikipedia, Fox News,