Zmapovat soukromý život herečky a zpěvačky Kateřiny Brožové (40) je případ pro detektiva Babočku. Ne proto, že by střídala milence a partnery jako spodní prádlo, ale proto, že v posledních letech je a pak zas není s tím jedním - Petrem Kovarčíkem.

 

Zatímco Kateřina na každém kroku tvrdí, že vztah s bohatým přítelem skončil, zřejmě opak je pravdou. Korzo oba zastihlo na Karlštejně na koncertu Pavla Vítka a pak v restauraci Pod dračí skálou. A taškařice to byla velkolepá.

 

Kovarčík byl jako na trní a pečlivě si hlídal, aby se ke Kateřině nepřiblížil na pět metrů a nemohli je spolu fotografové zvěčnit a údajná bývalá přítelkyně dělala, sice s grácií, ale v podstatě totéž.

 

Na party sice seděli vedle sebe, ale místnost, kde večeřeli, hlídal dobře urostlý bodyguard a vyceněnými zuby dával jasně najevo, co si myslí o případném kontaktu s ostře sledovaným párem.

 

Asi kolem půlnoci se Kovarčík zvedl k odchodu a zamířil k autu. Kateřina jakoby bez zájmu zůstala na místě, ale občas vrhla oko na hodinky. Přesně po deseti minutách se rovněž odporoučela. Pokud chtěla naznačit, že odjíždí sama, snažila se zbytečně. Řada svědků zahlédla, jak se za zátočinou uvelebuje v autě Petra Kovarčíka.

 

Jsou Petr s Kateřinou opět milenci? Kdoví, ale tutlají to tak nápadně, že se pokračování jejich vztahu zdá být téměř jisté.

Reklama