Návrat Ondřeje Brouska (27) k Adéle Gondíkové (35) je prý na spadnutí. Ondřej se svěřil médiím, že všechno ukáže čas a nic není nemožné. Tajemná Adéla se k záležitosti odmítá vyjádřit.

 

Vánoce ale Adéla s Ondřejem společně netrávila. Ondřej přiznává, že není „vánoční typ“, a proto se i o svátcích věnoval hudbě.

A také čtyřleté dceři Nelle. „Nelinka mi dělá velkou radost. Byl bych blázen, kdybych se o ni nestaral,“ říká Ondřej Brousek. Je možné, že právě péče o dceru pro něj může být zpáteční jízdenkou do rozbitého manželského stavu.

Adéla Gondíková nyní pracovními aktivitami příliš nehýří. Poté, co se vrátila z Rakouska, kde se svým bratrem a jeho rodinou trávila vánoční svátky, zamířila opět před kameru točit Loskutáka a na divadelní prkna, kde se cítí nejlépe.

Na jevišti okouzluje i svého bratra Dalibora. „Chodím se na ni dívat taky do divadla a vždycky se mi tam hrozně líbí,“ svěřil se před Vánocemi Dalibor Gondík.

Ani Daliborovi není současná situace příjemná. Lituje, že Ondřej Brousek byl své ženě nevěrný a prožil krátký románek s herečkou Annu Remkovou (27).

„To je život. Prostě se to stalo a je teď na ní i na nás, abychom se s tím popasovali. Ondra je pryč a my ho nemůžeme násilím rvát zpátky,“ říká smutný Gondík.

Reklama