Hudební skladatel, herec a klávesista kapely Monkey Business Ondřej Brousek (27) má za sebou pořádný rodinný skandál.

Zamiloval se do kolegyně Anny Remkové (28) a odešel od své ženy Adély Gondíkové (35). Ale milenka mu prý záhy dala kopačky. Smiloval se nad ním jeho dědeček, herec Josef Mixa, u kterého teď Ondřej nejčastěji přebývá. Svou dceru Nellu (4) ale neopustil!

 

„Holčička mi dělá velkou radost. Byl bych blázen, kdybych se o ni nestaral,“ tvrdí přesvědčivě Ondřej Brousek, který se teď především věnuje muzice a herectví v Divadle Na Fidlovačce.

„Nellinka se mi zdá úžasná, jsou jí čtyři roky, navštěvuje školku a už teď od ledna začala chodit do piana. Hra na klavír ji moc baví,“ pokračuje Brousek hrdě.

Ondřej nyní hraje v premiéře Čechovovy hry Tři sestry v Divadle Na Fidlovačce postavu Andreje Prozorova: „Já jsem v té hře vlastně největší slaboch. Vždyť ten můj hrdina je ve svých začátcích člověkem, který má největší naději prosadit se v životě. Na co sáhne, to se mu daří, a věří, že pojede do Moskvy, aby se tam uplatnil jako profesor. A pak mu život začne protékat mezi prsty, ale už je pozdě. Zadluží se, začne hrát karty, pít a všechno je v háji.“

Ondřej pokládá Tři sestry, které napsal Čechov před více než sto lety, za hru velmi aktuální a je přesvědčen, že neskončí jako její hrdina, protože má dny naplněné především prací.

Nedávno si s chutí zahrál v pokračování televizní Nemocnice na kraji města.

„To byla velmi dobrá práce díky režiséru Polesnému a hereckým kolegům,“ říká Ondřej.

S novou seriálovou rolí zatím nepočítá.

„Ale teď jsem se sešel s režisérem Hynkem Bočanem a ten mě vyzval, abych mu složil hudbu k moderní pohádce, kterou bude točit. Takže mám pořád co dělat a nemám čas myslet na hlouposti,“ uzavírá Ondřej Brousek.

Reklama