Bude i toto dítě hrát v reklamě na mobilního operátora? To možná napadlo porodníky v newyorské porodnici na Manhattanu, když v úterý přivedli na svět malou černovlasou holčičku.

Děťátko není nikoho jiného, než známé americké herečky Brooke Shieldsové, která se v sedmatřiceti letech konečně dočkala potomka. Shieldsová nosila dva roky svatební prstýnek navlečený od známého tenisty Andre Agassiho, v roce 1999 se však rozvedli. Agassi si před dvěma lety vzal svojí "kolegyni" z kurtu, němku Steffi Grafovou a splodil s ní syna. Když se Český radiomobil stal součástí mezinárodní telekomunikační skupiny T-Mobile, koukali Aggassiovi snad z každého druhého billboardu.

Ale zpět k "malé Shieldsové". Narození dcery může pomoci Brooke přemoci smutek. Holčička se jí totiž narodila pouhé tři týdny poté, co zemřel hereččin otec Frank. Miminko ještě nemá žádné jméno. Už když byla Shieldsová těhotná řekla, že nechce, aby její dítě vyrůstalo v záři reflektorů tak, jako kdysi ona. Shieldsová se prosadila třeba ve filmu Modrá Laguna, kde jí při natáčení bylo pouhých čtrnáct let.

Otec zatím bezejmenného miminka je televizní producent Chris Henchy. "Exhibicionistické" kořeny tak zřejmě malé dívence ve vstupu do světa filmu a slávy  v budoucnu stejně nedokáží zabránit.  

 
Reklama