Soutěž Máme rádi přírodu vrcholí - mladí i starší autoři mají poslední měsíc na zaslání svých výtvarných, literárních či fotografických soutěžních děl.Celostátní soutěž pořádá Hnutí Brontosaurus společně s Ekocentrem Dúbrava Hodonín - letos v lednu byl vyhlášen už 13. ročník. Jejím cílem je přivést děti a mladé lidi k vnímání krásy přírody, ale také vzájemného vlivu člověka na přírodu a přírody na člověka.
Soutěž nabízí účast všem zájemcům, kteří mají blízko k přírodě a její ochraně - na výběr je téměř dvacet témat a oblastí tvorby.

Uzávěrka soutěže je 11. dubna 2007. Podrobnosti o soutěži a jednotlivé kategorie najdete TADY.Výsledky soutěže budou vyhlášeny u příležitostii mezinárodního Dne Země. Vítězné výtvarné práce budou opakovaně vystavovány, literární díla budou publikována v tisku. Na vítěze čekají pěkné a zajímavé ceny.


Hnutí Brontosaurus je prima - pokud máte děti, která byste rády přitáhly k nějaké šikovné kolektivní činnosti, doporučuju odkaz prozkoumat. Brontosauří akce se hodí pro ty, které mají vztah k přírodě a táboření, ale nesedí jim organizovanost skauta.

Reklama