5e132ae33c506obrazek.png
Mám v práci velmi dobrou kamarádku, a ta mi před pár dny vyprávěla, že se k ní nastěhoval přítel, kterého znám taky osobně. Moje kamarádka není žádná princezna na hrášku, je to holka, která roky pravidelně cvičí a tvrdě na sobě dře. Její milý je z podobného soudku, tělo má jako nakreslené od Marvella - hora svalů s tváří Adonise, jedno tetování vedle druhého, a i když je to celkem milý kluk, myslím, že dokáže udělat i pořádný rozruch - v případě, že ho něco hodně naštve. Prostě Míša - Michal.

Kamarádka mi vyprávěla, jak vezli věci od Míši k ní domů a představ si, že on si přivezl i kytku a nedal ji z ruky! Má ji roky, stěhoval se s ní již několikrát a nedá na ni dopustit. „On si s ní dokonce povídá, dovedeš si to představit?“

Já tedy ano, povídám si s mnoha svými rostlinami, ale je pravda, že u tohoto chlapíka je to trochu  zvláštní, musela jsem připustit a v hlavě mi hned šrotovalo, co že je to za zvláštní rostlinu, s kamarádkou jsme pak hledaly ve spisech o rostlinném léčení a napjatě očekávaly, co že to ta Míšova spřízněná zelená bytost, která ho provází životem, vlastně je.

Květinu jsme našli v knize Doreen Virtue a její květové terapii, a když jsme si přečetly o jejích tajuplných léčivých vlastnostech, všechno jsme pochopily.

5e132b2f8e8d4obrazek.pngMíšova životní květina je totiž bromélie.

Bromélie na spirituální úrovni pracuje na osvobození od negativního myšlení a vnitřním přesměrování na pozitivní stránky života.

Bromélie je s vámi, pokud potřebujete ujistit o boží pomoci. Její přítomnost dává svým jemnohmotným vyzařováním pocítit, že nebesa nad vámi neustále bdí, i když si někdy můžete připadat, že toho nejste hodní, květiny nás jednoduše neposuzují, jsou tu pro každého a jejich jediným přáním je vám pomáhat.

Podle proslulé vědmy Doreen je bromélie květina, která vám připomíná, že se nikdy nemusíte ubírat tou temnější cestou. Vždycky najdete laskavého a vlídného přítele, který se s vámi vydá cestou světla, ať již má tento přítel fyzickou podobu, nebo božskou. Když budete pracovat s bromélií, vaše myšlenky budou vyrovnanější a vy se v každé situaci zaměříte na to pozitivní. Už nikdy se nenecháte vtáhnout do pochyb a zoufalství, místo toho zůstanete zaměřeni na vyšší vibrace lásky a světla.

Poselstvím, které má bromélie pro nás, je touha odstranit negativitu, kterou prožíváme.

Její síla je tu proto, aby nám pomáhala zbavit se pocitů, že se děje něco špatného, a pocitů, že pokud jde život příliš dobře, tak to nemůže být na dlouho… Je pravda, že podle vědeckých výzkumů přítomnost květin zlepšuje naše duševní zdraví, květiny nám pomáhají zvyšovat hladinu pozitivity a odpoutávat se od temných myšlenek a pocitů marnosti. Mnoho lidí ani nenapadne zamyslet se nad tím, proč to tak je, pokusit se tu danou květinu přečíst nebo rozšifrovat - a za předpokladu, že máte k nějaké květině tak blízký vztah jako třeba právě můj kamarád Míša, není to určitě jen tak, vesmír se nám tím snaží všemožnými způsoby dát najevo, kde máme v lodi díru, na čem je potřeba zapracovat a co ve svém životě zlepšit…
blobid0.png

Tak třeba já mám velmi blízký vztah s naší orchideou v kanceláři, je to taková moje niterná přítelkyně, ale o orchidejích už jsem psala. A jaká je ta vaše duševní květina?

Čtěte také: 

Reklama