Podle toho, jak vycouval ze seriálu Akta X, dalo se soudit, že David Duchovny už má dost záhadných jevů a mimozemských potvor. Proto taky tvůrci seriálu nechali Muldera (navždycky) unést mimozemskými silami. A co udělal náhle tak volný a nezávislý David? Mohl se třeba pustit do natáčení nějakého filmu s historickým námětem nebo si zahrát v romantické komedii… Ale to on ne! Naopak to vypadá, že ve svém dalším celovečerním filmu bude zase bojovat s mimozemšťany.
Film Evolution, který by měl být novodobou variací na slavný snímek Ghostbusters (Krotitelé duchů) bude opět točit režisér českého původu Ivan Reitman. Podle našich informací půjde o nefalšovanou sci-fi komedii a kromě „Muldera“ si v ní zahrají Julianne Mooreová, Sean William Scott a Orlando Jones.
O čem to bude? Meteor napěchovaný „vetřelci“ se zřítí do pouště v Novém Mexiku. Cizí organismy se začnou rozvíjet obrovskou rychlostí a hrozí nebezpečí, že brzy ovládnou celý svět. Je načase aby jim to překazila skupinka zodpovědných hrdinů: maloměstský univerzitní profesor (Duchovny), jeho excentrický kamarád geolog Buddy (Jones), požárník (Scott) a představitelka státního výzkumu (Moore).
Reklama