amandaa.jpg

Foto: Profimedia

Ať už si na sebe vezme cokoliv, Amanda Holden vždycky vyniká. Anglická herečka a moderátorka miluje barvy a potisky všeho druhu. Pokud byste ji chtěly kopírovat, měly byste nakupovat značku Forever Unique.

Ta patří totiž k jejím nejoblíbenějším a její modely na Amandě můžeme vidět při mnoha různých příležitostech. Pokud ale nechcete utrácet, podobné kousky najdete i v klasických módních řetězcích, jako jsou Mango, Mohito, Zara, Bershka, Orsay a další.

ewr-1-.jpg

Foto: Profimedia

Amandin styl je velmi elegantní a vždycky dokonale sladěný. Nebojí se barev! Se svou dokonalou postavou a dlouhýma nohama si může obléct prakticky cokoliv. Nebojí se ukázat stehna v minisukni, vzít si upnuté šaty nebo přiléhavé kalhoty.

Svůj outfit většinou doladí slušivou kabelkou a botami na podpatku, které celku dodají ještě elegantnější nádech a podtrhnou její ženskost. Chybět nesmí ani sluneční brýle. Bez těch snad Amanda nevychází z domu. Ráda obléká světlé pastelové barvy, ale čas od času ji můžeme vidět i ve výrazných kouscích. V oblibě má také monochromatický styl. V chladnějším počasí téměř nikdy nevynechá elegantní kabát.

rewr-1-.jpg

Foto: Profimedia

Zdroj: Autorka článku, Hello Magazín, Instagram Amandy Holden

Reklama