Podzim je ideální dobou na změnu účesu. Po létě nejsou vlasy zrovna v nejlepší kondici, a tak přímo volají po nůžkách a zářivějších barvách. Chcete vědět, jaké trendy v účesové tvorbě frčí? Zvu vás na malou přehlídku.

Když jsem uviděla tyhle fotky, nejraději bych si narazila čepici a nesundala ji až na kadeřnickém křesle. Možná jste na tom podobně a potřebujete se svými vlasy něco udělat. Toužíte po šmrncovním krátkém sestřihu? Máte odvahu na lehkou extravaganci? Nebo si zakládáte na své dlouhé kštici a chcete jen změnit barvu? Každá z vás si může vybrat.

Tahle „syrově opravdová a zároveň vysoce fotogenická kolekce inspirovaná módou, hudbou, pouliční kulturou, uměním a architekturou“ nenechá nikoho v klidu.   

Mísí se v ní vlivy uplynulých desetiletí a futuristických ideálů. Setkání „starého s novým“ přináší vysoce módní styl různých délek, textur a barev. Účes se skvěle hodí k typu nositelky:

Pihatá „rošťanda“

krátký

Holka na kluka. Tento šmrncovní účes z krátkých vlasů je přímo ďábelským mixem rozpustilosti a ženské koketerie. Je divoký a sexy. Může za to nejen bohatě strukturovaný střih, ale i červené odlesky. Chce to ale hustou kštici pevných a zdravých vlasů.

Ledová „ šibalka“

platina

Chladný, strohý a přitom nesmírně přitažlivý účes, dokonale koresponduje s tvarem obličeje. Všimněte si, že dohromady tvoří kosočtverec. Ale pozor, za chladnou maskou ledové královny se skrývá malá šibalka.

Egyptská kočka

geometrie

Hned vám prozradím, proč mě takový název napadl. Tohle zvláštní geometrické mikádo působí ušlechtile, přísně a vzbuzuje respekt. No řekněte, odvážily byste ho dotknout? Sekla by vás drápkem.

Medúza

medúza

Oddělené prameny se kroutí kolem hlavy jako hadi bájné medúzy. Představte si, jak taková kráska kráčí ulicí: Ostatní ženy zkamení závistí a muži strnou úžasem.

Punková lvice

dračice

Tenhle účes mi silně připomíná osmdesátá léta. Bohatě prostříhaná „lví“hříva působí opulentně, vyzývavě a drze. Ale nevěřte tomu, je to jen póza. Za asymetrickou patkou se ve skutečnosti ukrývá plachost.

Zlobivá „holčička“

ofina

Hladká, dokonale zastřižená ofina v kontrastu s „divokým“ účesem. Provokativní, dráždivé a pěkně drzé.

Jak se vám líbí účesy z dílny Toni&Guy? Vybrala byste si? Klikněte na naši anketu

Čtěte také:

Bomton studia představují novou účesovou kolekci pro rok 2011 - Butterfly Effect

Reklama