Americký soud rozhodl, že na Britney Spearsovou (26) bude nadále dohlížet její otec. James Spears bude mít svou dceru na starosti do konce roku.

Spears dozírá na osobní a finanční záležitosti své dcery od února. Soud vydal toto rozhodnutí na základě výstředního a nevyzpytatelného chování zpěvačky, které dvakrát vyvrcholilo její hospitalizací. Britney s rozsudkem neochotně souhlasila. Podle soudkyně Goetzové může být ale rozsudek zkrácen, pokud se v říjnu ukáže, že popová ex-princezna dělá pokroky.

V současné době se zdá, že její stav se zlepšuje. Minulý týden se sešla k dlouhé debatě s exmanželem Kevinem Federlinem, aby si domluvila častější schůzky s jejich dvěma malými syny. Tuto středu skrze svého právníka oznámila konec vztahu se Samem Luftim, který se stal jejím „inventářem" během nejdivočejšího období.

„Britney chce, aby všichni věděli, že odmítá jakýkoli styk s ´Usámou Samem Luftim´. Teď i v budoucnosti," oznámil její advokát Samuel Ingham. Podle něj dává soudní rozhodnutí panu Spearsovi pravomoce, aby udržel Luftiho od Britney dostatečně daleko.

Její matka Lynne Sama obvinila, že zneužíval dceru i její finance a dodával jí drogy.

Reklama