Zpěvačka Britney Spearsová, která povstala z popela jako bájný Fénix, se snaží znovu rozdmýchat ztracené vášně vztahu s exmanželem Kevinem Federlinem. Na pomoc si pozvala manželského poradce.

Divoké tříleté manželství Britney a Kevina, během kterého zplodili dva syny, skončilo v červenci minulého roku hořkým rozvodem korunovaným bitvou o svěření synů do péče. Poté, co se dala Britney po všech životních prohrách opět do pořádku, se k sobě bývalí manželé chtějí vrátit. Jak americkému magazínu National Enquirer prozradil zdroj z jejich okolí, chodí společně do manželské poradny a doufají, že jim vztah znovu vykvete.

Britney nepřestala Kevina nikdy milovat a on ji vlastně také ne. Rozvod způsobily její excesy, kterých se však dávno zbavila," uvedl zdroj.

Britney s Kevinem doufají, že po půlroční terapii by mohli začít nanovo s čistým štítem. Oba mají velký zájem na tom, aby byli kvůli sobě i dětem zase spolu, takže se důsledně drží rad psychologa. Musí třeba spolu chodit na romantické schůzky," prozradil zdroj. Jak dodal, zpěvačka v současné době prodává svůj dům v Malibu hlavně kvůli tomu, aby si našli s Kevinem společné bydlení.
 
Povinné romantické schůzky zní docela zajímavě, že?
Reklama