621f67e151badbr1.jpg

Kočka je masožravec. První volbou by proto vždy mělo být kvalitní krmivo, kde je maso na prvním místě. Nová krmiva Brit Premium by Nature s recepturami vystavěnými na přírodních surovinách v tomto směru spolehlivě obstojí. Jejich základ tvoří ze 40 % maso z kuřete, krůty, jehněte nebo lososa, tedy kvalitních zdrojů proteinu, které kočky přirozeně milují. Pro ještě větší chuťový požitek přidal Brit navíc omáčku z kuřecích jater, která vábí naše malé šelmy k misce.

Složení, které prospívá zdraví

Ideální výživa by měla být jak lahodná, tak zdraví prospěšná. V regálech proto obejděte všechny granule, které mají ve složení psaná umělá barviva a konzervanty. Místo toho sáhněte po krmivech z přírodních surovin, z nichž budou kočičky čerpat bylinky, vitamíny, minerály a prebiotika pro perfektní kondici a dostatek energie na každodenní lov hraček i vašich nohou. Volte takové receptury, které obsahují kvalitní přílohu (např. rýži) namísto sóji, kukuřice nebo pšenice.

621f67e6f1da9br2.jpg

Granule bez barviv

A co nám o krmivu prozradí jeho vzhled? Kvalitní granule z přírodních surovin a bez barviv poznáte také podle hnědé barvy, která nemívá vždy jeden stabilní odstín, ale barevnost se může i v rámci jednoho balení lišit. Bez přidaných barviv není totiž technologicky možné vyrobit stejný odstín u všech granulí.

Nová krmiva Brit Premium by Nature zmíněné požadavky beze zbytku splňují. Jejich složení tvoří kromě kvalitních druhů masa ingredience jako rozmarýn, hřebíček, kurkuma nebo citrusy v sušené formě, které fungují jako přírodní antioxidanty podporující imunitu. Novinkou je hrášek, zdroj mnoha vitamínů a minerálů. Granule se také neobejdou bez taurinu pro správnou funkci srdce, očí a mozku, ani bez olejů bohatých na omega-3, které podporují krásný a lesklý kožíšek. Samozřejmostí jsou poté tolik důležité zdroje vlákniny – v tomto případě jde o jablka a sušený špenát.
621f686a83ce9obrazek.jpgVaší kočce na míru

Při výběru granulí nezapomínejte, že co kočka, to originál. Máte doma kotě, nebo kočičího dospěláka? Je vaše šelma po kastraci? Žije (a loví) venku, nebo se ubytovala na vaší pohovce a svět venku za okny zcela ignoruje? Všechny tyto aspekty zohledněte při výběru krmiva a hledejte takovou recepturu, která vašemu mňoukajícímu společníkovi padne nejvíce. V sortimentu Brit Premium by Nature čeká hned osm receptur, které padnou všem kočičím individualitám.

Více na KRMIVO-BRIT.CZ
621f68a1d83afobrazek.jpg