Zpěvačka Dua Lipa se na červeném koberci ukázala v outfitu od značky Versace. Na sobě měla korzetové mini šaty s asymetrickým řešením přes rameno, které byly vytvořené z lesklého zlatého hedvábí a fialové síťoviny. Outfit nám připomíná spíše kostým pro kabaretní vystoupení, čemuž ještě více přidávají černé punčochy nad kolena upevněné podvazky.

profimedia-0610344335.jpg

Foto: Profimedia

Zpěvačka japonského původu Rina Sawayama, která byla letos nominována v kategorii Vycházející hvězda, působila jako éterická bytost v dramatických šatech z kolekce Couture Balmain jaro/léto 2019. Pastelově fialový model s kaskádovými volánky byl rozhodně nepřehlédnutelný.

profimedia-0610356212.jpg

Foto: Profimedia

Hvězda Broadwaye Billy Porte je svými výstředními outfity známý. Na slavnostním předávání cen se 51letý americký herec objevil v černém outfitu s krajkovými rukávy a punčochami, který doplnil černým elegantním kloboučkem a botami na platformě. Aby té černé nebylo málo, přidal Billy ještě černé oční stíny a rtěnku.

profimedia-0610370486.jpg

Foto: Profimedia

Zpěvačka Celeste  ukázala svůj jedinečný smysl pro styl v načechraných černých šatech Ashley Williams, v kterých tak trochu připomínala černou cukrovou vatu na špejli nebo pštrosí mládě. Sedmadvacetiletá zpěvačka, která byla nominována ve třech kategoriích, doplnila příčkový outfit ještě o bílou čelenku a červené lodičky.

profimedia-0610352886-1-.jpg

Foto: Profimedia

Pozornost v úterý na BRIT Awards vzbudila rozhodně i dvacetiletá zpěvačka Sarah Faith Griffiths alias Griff, která vypadala jako by přiletěla z jiné galaxie. Předvedla se v ohromujících pastelových šatech od Susan Fang s opaskem plným třpytivých kuliček, které připomínaly slzy. Ty měla ostatně zpěvačka namalované i pod očima. Největší pozornost však vzbudil zpěvaččin ladící závoj.

profimedia-0610365200.jpg

Foto: Profimedia

Zpěvák MNEK na slavnostním ceremoniálu předal cenu a byl také nominován za nejlepší singl. Na červeném koberci měl na sobě nadměrný splývavý modrý skládaný oblek, díky němuž vypadal jako trochu jako bůh moře. Ačkoliv svůj outfit jistě velmi dobře promýšlel, na nás to spíše působí, jakoby ze skříně vytáhl všechny kousky stejné barvy a bez rozmyslu je na sebe navrstvil.

profimedia-0610360374.jpg

Foto: Profimedia

Zdroj: Pop Sugar, Daily Mail, Vogue, BBC News, Mirror, Hitc, nme, Harpers Bazaar