Bridget JonesováPopulární série romantických komedií se smolařskou třicátnicí, která si neví rady s nadváhou ani láskou, se dočká pokračování. Informuje o tom server iDnes.

Předlohou pro Briget Jonesovou, tak jak ji známe z plátna, se staly dvě knihy britské autorky Helen Fieldingové. Filmy Deník Bridget Jonesové a Bridget Jonesová: S rozumem v koncích přinesly zisk více než půl miliardy dolarů, a tak byly úvahy o dalším pokračování nasnadě. Vše ale záleželo na rozhodnutí dvou žen, bez nichž by film nemohl vzniknout - Helen Fieldingové a Renée Zellwegerové.

Třetí příběh, který vznikl z krátkých sloupků, jež spisovatelka psala v roce 2005 pro britský list Independent, byl měl vyprávět nejen o milostných trablech teď už čtyřicátnice Bridget, ale také o jejích touhách po rodině a těžkém rozhodování, zda by ve svém věku vůbec měla mít dítě. Podle producentů ze studia Working Title již Renée smlouvu podepsala. V trojce by se měli objevit také oba její partneři - Colin Firth coby Mark Darcy a Hugh Grant v roli Daniela Cleavera.

Ačkoli Renée po dokončení druhého dílu tvrdošíjně prohlašovala: „Už nikdy!“, o dva roky později přiznala, že by do toho šla znovu. „Líbí se mi, když vypadám smyslněji,“ řekla herečka.

Zatím však není známo, kdy natáčení začne a kdy by se měl film dostat do kin.

Těšíte se na trojku? Dokázala byste kvůli práci přibrat mnoho kilogramů a pak zase zhubnout?

Reklama