profimedia-0474188177.jpgFoto: Profimedia

Drama Bridgerton vychází z osmidílné knižní série od Julie Quinn. Pokud vás baví seriály z 19. století nabité romantikou a dramatem, bude pro vás tento jako stvořený. Podobně jako v knihách se série s osmi epizodami zaměří na fiktivní rodinu Bridgertonů a na některé z nejžhavějších událostí v Londýně během regentské éry.
 
Jako součást vysoké společnosti se Bridgertonové ocitli pohlceni mocenskými boji, milostnými spletěmi a mnoha druhy dobrodružství. Můžete očekávat, že uvidíte životní styl na vysoké úrovni a žhavé románky odehrávající se mezi zářivými kulisami jako jsou taneční sály londýnské luxusní čtvrti Mayfair a nóbl paláce Park Lane.
 
Sourozenci Bridgertonové se zamotají do obtížných situací. Takovou bude například dohodnutý sňatek a tím uzavření obchodu stvrzeného manželskou smlouvou. Po celou dobu se také musejí vypořádávat se smrtí svého otce, zatímco jejich milující matka Lady Violet (Ruth Gemmell) je nadále podporuje, jak jen může a chce, aby se její děti vdaly spíše z lásky než z příležitosti.

profimedia-0474190083.jpgFoto: Profimedia

Nejstarší dcera lady Violet, Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor), dlouho očekávala svůj sňatek. Je připravena být celý svůj život dokonalou manželkou. Když se však setká s jedním vévodou, její plán se začne sypat jak domeček z karet.

Naopak její mladší sestra Eloise (Claudia Jessie) se do manželství vůbec nehrne. Už se blíží k věku na vdávání, ale má pocit, že je stvořena k něčemu mnohem většímu. Mezitím Anthony (Jonathan Bailey), pohledný a přitažlivý nejstarší Bridgerton, musí po smrti svého otce převzít roli vikomta, ale v cestě mu může stát jeho záliba v upřednostňování potěšení nad povinnostmi. Ve své nově nalezené pozici se bude muset hodně snažit.
 
Zprávy o seriálu přišly už v létě roku 2019. Po více než roce čekání Netflix konečně oznámil, že vydá seriál 25. prosince 2020, a zveřejnil několik fotografií. Trailer bude určitě brzy následovat.

Reklama