O tom, jak začít pracovat na krásném a plochém břiše, jsme si tu říkaly minule. Dnes se zaměříme přímo na střed těla a efektivní cvičení. A necháme se vést od světových profesionálů. Takže, do sportovního a jdeme na to!

Protože od stolu břišního pekáče těžko dosáhneme, pojďte si vytvořit v pohodlí domova improvizovanou tělocvičnu, roztáhněte podložku, nasměrujte monitor přímo na vás a nechte si radit od těch nejlepších fitness trenérů, kteří radí i těm největším hvězdám, kteří vděčí nejen za luxusně zpevněné a ploché břicho, ale i zbytek těla.

stomach

P. S.: Nemějte strach z angličtiny! Jednotlivé cviky lze velmi jednoduše odkoukat.

Trochu retro

Trochu starší video, možná trochu legrační, ale tyto cviky nikdy nevyjdou z módy. Navíc vám cvičení s těmito kluky „elasťáky“ zabere jen 8 minut denně!

Šestitýdenní makačka

Jillian je slavná kalifornská trenérka, která ráda spojuje prvky dynamického cvičení typu kickbox a jemnějších sestav jógy nebo pilates. Na Youtube najdete nespočet jejich sestav. Tato šestitýdenní makačka je zaměřená na střed těla a věřte, že výsledky jsou vidět!

Břišní rychlovka

Tracy Anderson milují ženy po celém světě. Cvičí s ní Madonna nebo třeba Gwyneth Paltrow. Je zastánkyní jednoduchého pravidla, že by člověk měl přijmout tolik energie, kolik je schopen vydat.

Cvičení z pláže

Juliana a Mark. Dvojice zvaná Boho Beautiful a moji velcí oblíbenci. Lekce Juliany jsou postaveny na jógovém základu, posilují střed těla, její hlas je dokonale jemný a příjemný. A navíc cvičí na pláži, pod širým modrým nebem.

Nezapomeňte si přečíst: