Jste nešťastná z věčných mastnot v kuchyni? Nevíte si už rady se sporákem, který má do zářivé čistoty opravdu hodně daleko? Říkáte, že vaše lednice přímo volá po umytí? Máte zkrátka pocit, že celá vaše kuchyň by potřebovala generální úklid?

 

Pak nezoufejte... Úklid je sice pro většinu z nás nutným zlem, ale když víme, jak na nečistoty, a víme, po jakém přípravku sáhnout, pak i úklid může být zábavou!

 

Nevěříte? Pak jste určitě ještě nevyzkoušela vynikající čisticí prostředek s názvem Bref Power!

Tento výteční pomocník vám ušetří nejen čas, ale i námahu!

 

Víte, že:

-          Mastné dlaždice spolehlivě odstraníte Brefem Power Super nebo zředěným Brefem Power desinfekčním čističem

-          Odolných nečistot na porcelánovém nádobí se lehce zbavíte za pomoci Brefu Power Super, protože funguje jako abrazivum. Na umělohmotné nádobí pak použijte Bref Power čistič.

-          Skleněné konvice a vázy budou zase jako nové díky pomocníkovi Bref Power čistič. Sáhnout můžete i po Brefu Power s desinfekčním účinkem - spolehlivě totiž dokáže odstranit plísně.

-          Pokud chcete, aby vaše lednice zářila čistotu, pak vyndejte veškeré potraviny a chladničku vytřete Brefem Power čističem nebo zředěným Brefem Power desinfekčním čističem. Lednici poté důkladně vytřete vlhkým hadrem.

-          Nábytek a pracovní desky budou opět krásně čisté pokud sáhnete po Brefu Power čistič nebo po Brefu Power s desinfekčním účinkem. Nezapomeňte na závěr nábytek přetřít vlhkým hadříkem.

-          Je známo, že mycí hadry a kartáče jsou přenašeči špíny a různých bakterií. V tomto případě se vyplatí vyčistit je Brefem Power desinfekčním čističem.

-          Potřebujete vyčistit spáry kachliček? S Brefem Power Super to bude hračka!

-          Vaše nerezové dřezy jsou v kuchyni jen pro ostudu? Nemusí tomu tak být! Stačí je vyčistit Brefem Power čističem a dřezy budou opět jako nové!

-          Termosky a láhve na kolo budou rychle bez usazenin, pokud je vyčistíte Brefem Power čističem. Stačí, když Bref Power nalijete do láhve, necháte 10 minut působit a poté důkladně vypláchnete!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyzkoušejte odborníka na úklid! Vyzkoušejte výrobky z řady Bref Power a úklid už vás nemusí trápit!

Tyto jedinečné výrobky si totiž dokáží poradit nejen nečistotami, ale zároveň i spolehlivě desinfikují, což je právě v kuchyni často nezbytné.

 

Pokud vsadit na skutečnou kvalitu, pak vsaďte právě na Bref Power! Vyplatí se to...

Reklama