Vážené uvzlykané dámy (a možná i pánové),

ani já nejsem výjimkou a také mě dokáže dojmout kdejaký film. Přítel mě nedávno přemluvil ke zhlédnutí filmu Million Dollar Baby.

Věděla jsem jen, že je to oscarový snímek z boxerského prostředí, což já jaksi nemusím. Leč usedli jsme k filmu a po pár minutách se mi docela zamlouval. Myslela jsem si že, to bude příběh typicky americký, kterak chudá holka ke slávě přišla. Avšak v půlce filmu nastal zlom a stalo se něco, co mě dosti šokovalo.

Nebudu příběh dále rozvádět, abych ty, kteří  jste film neviděli, neochudila o zážitek.
Konec filmu byl natolik silný, že jsem brečela jak malá holka, a myslím, že ani přítel k tomu neměl daleko. Díky tomuto filmu jsem si uvědomila, že jsem vlastně šťastný člověk, kterému naprosto nic neschází.

Tu noc jsem se obracela v posteli a dlouho nemohla usnout. Ještě teď mi běhá mráz po zádech, když si na závěr filmu vzpomenu. Takže pokud si chcete ulevit a krásně poplakat, tak vřele doporučuji!

Katia

PS: U Pelíšků mi vlhne oko taktéž, i přesto že jsem je viděla snad pětkrát.
Naposledy to bylo o to horší, když jsem si uvědomila, že Stellinka Zázvorková ani Jiří Kodet už nejsou mezi námi. Zvlášť tklivá je scéna, kdy se Jindřiška schovává mezi šaty ve skříni své maminky. A taky věnování na konci filmu, k tomu ta hudba... a titulky mám samozřejmě pokaždé rozmazané….

 I tobě, Katio, děkuji za milý příspěvek ;o) Jsem ráda, že nejsem sama, kdo si pobrečí u filmu…i když - mě spolehlivě rozpláče i kniha či vyprávění.

 

Přeji ti krásný víkend – pokud možno veselý a plný úsměvů ;o)

 

 

Reklama