JITULENKA popisuje, proč se u nás delší dobu neukázala, a také připomíná, že část obsahu magazínu Žena-in.cz je na vás.

Milé ženy-in,
delší dobu jsem tu nebyla, ne proto, že by se mi tu nelíbilo, ale proto, že se prostě nemůžu rozčtvrtit a nabrala jsem si toho na sebe asi poměrně dost. Pracuji, mám dvě děti (byť už dospělé dcery), tříměsíční vnoučata - dvojčata, čtu, píšu, přihlásila jsem se do kurzu tvůrčího psaní a do angličtiny, chodila jsem s přítelem, který se se mnou rozešel a nyní zase sešel, takže po době obrovské stísněnosti a bolesti je v mojí dušičce zase radost a štěstí, ale také obavy, co bude dál a jaká bude naše budoucnost, protože...

 Ale to je opravdu na dlouhé intimní povídání. No prostě - nemůžu stíhat naprosto všechno, proto jsem nyní na několik týdnů nebo měsíců zanevřela i na Ženu-in. A teď tady od vás čtu o nějakých změnách, kdo odešel a kdo byl odejít...

Chtěla bych k tomu říct jedno: I v této profesi platí pravda o syndromu vyhoření, a každá nová krev je svým způsobem pozitivem, které táhne tu starou káru dál a vpřed. A o tom to je.

A pak ještě jedna podstatná věc - nezapomínejme, my, brblající ženy, že velkou část Ženy-in si tvoříme samy, svojí vlastní tvorbou a kreativitou. A to je to, zač jsem tomuto serveru vděčná :-)
Přeji krásný sluníčkový den,
JITULENKA
(já vím, že tu je ještě jedna kolegyňka pod podobným nickem - a sice Jitulinka, a že se vám to nelíbí, ale fakt nevím - mám se přejmenovat? Klidně to udělám, dejte mi prosím vědět.)

Děkuji JITULENKO za váš příspěvek. Já k němu nemám co dodat.

Dnes je tématem dne náš magazín. Pište nám, co vám dal i vzal. Co se vám na něm líbí a co nelíbí. Vše směřujte na mail:

redakce@zena-in.cz

Reklama