Potřebovala jsem doma něco poklidit, ale měla jsem hlídat bratra, tak jsem ho nechala v pokoji, aby si tam hrál, a šla uklízet. Bratr je docela hodné a klidné dítě. Tak jsem ho tam v klidu nechala.

Uklízení trvalo asi hodinu a stále to nebralo konce a ve vedlejším pokoji bylo nějaký ticho, tak jsem nechala uklízení uklízením a šla jsem se na něj podívat. Jenže jaké bylo překvapení, když on v pokoji nebyl :o.

Dostala jsem strach a začala ho všude hledat a nic. To by vás nenapadlo, kde se schovával a čím se zabavil. No a jak jsem pokračovala v hledání, tak jsem šla po chodbě, a tam jsem uslyšela takové divné zvuky. Zvuky vycházely z WC.

Šla jsem se tam podívat. A tam jsem viděla brášku, jak sedí vedle záchodu a drží v ruce WC štětku a má celý mokrý kalhoty. Zeptala jsem se ho, co to tam vyvádí, a on mi odpovědel, že prý nic, že si hraje na řidiče kamionu a veze důležitý náklad. A to není konec, ještě povídá, že stětku má jako řadící páku a že mu nešlo zařadit 2, tak se obsah nádobky na WC štětku vylil na kalhoty.

No, nakonec jsem bráchu vzala, umyla jsem a převlékla ho, urovnala všechno na WC a bylo hotovo. Než jsem došla do kuchyně, tak bratr mezitím, obložený plyšáky, seděl na posteli a hrál si tentokrát na TAXI a vozil pasežéry (plyšáky). Pořád lepší, než kdyby seděl na záchodě a hrál si na řidiče kamionu ! :-)))))

Lucie


Děkujeme za pěkný příspěvek :).

My jsme zase jako děti dělali topinky žehličkou :) Žehličce to tedy neprospělo :).

redakce@zena-in.cz