Tak a je to tady, vážení a milí. Všemi mastmi mazaný bratr Čunek nám opět vytřel zrak. Vichřice jeho zájmům evidentně prospěla. Bez jakékoliv soudnosti, studu nebo sebereflexe se opět řítí do vlády. A to dokonce proti odporu strany Zelených, která byla díky ODS opět vykázána do patřičných mezí ve stylu: Jste s námi v koalici, tak držte zobáky!

 

Nezasvěcený daňový poplatník sotva pochopí, kdo a proč Čun(í)ka ve vládě tak nutně potřebuje. Jestli to znamená, že Lidovci nemohou nabídnout nikoho jiného a jejich věčný trumf Kalousek již korýtko obsadil, je to velmi smutný obrázek kvalit jedné z vládnoucích stran.Bratr Čunek

 

Nemá cenu se rozepisovat o úrovni jednání páně Čunkově, nicméně neskutečná míra jeho arogance je zarážející. „Nic jste mi nedokázali!“, hájí se na všech stranách srdnatě, a má pravdu. Nebyla tady dostatečně silná vůle represivních orgánů a soudnictví ptáčka lapit. Výsměch členům SZ i ministrovi zahraničí Schwarzenbergovi je už jen skutečný pád do politického marastu. Čunek se do takzvané vysoké politiky dostal jen díky své nevymáchané hubě a naštěstí je tak hloupý, že díky ní nadále i kope svůj politický hrob. Howgh!

 

 

Jak na vás bratr Čunek působí? Je ve vládě nezbytný? Co si myslíte o lidovecké politice?

 

Reklama