S podzimním počasím, s nízkými teplotami přichází neoblíbená onemocnění, které zažil každý z nás. Nachlazení, ucpaný nos, bolest v krku, horečka či dokonce chřipka. Pokud se do takového stavu dostaneme, je nám nejlépe, pokud si můžeme lehnout do postele, pít horký čaj a relaxovat. Aby se nám rychleji udělalo lépe, je dobré se spolehnout na léky, které nám s tím pomohou.

Chceme vám doporučit tři osvědčené léky, jež řeší neduhy podzimu - kašel, bolest v krku a samotnou chřipku. Protože většinou se ke kašli přidá i bolest v krku nebo chřipka, můžete všechny tři zkombinovat.

Škrábe vás v krku, máte pocit, že na vás něco leze? Cítíte bolest při polykání? Vsaďte na Septofort
Vyžene vám bolest z krku!

walmarkSeptofort je vyráběn ve formě pastilek s příchutí máty na desinfekci dutiny ústní a krku. Je účinný proti širokému spektru bakterií i virů, které zabíjí a zabraňuje jejich dalšímu množení. Neobsahuje cukr, je vhodný i pro diabetiky. Septofort léčí infekce dutiny ústní a horních cest dýchacích (afty, záněty dásní, jazyka, nosohltanu, stavy po operacích v dutině ústní nebo krku, po extrakcích zubů, eroze ústní sliznice různého původu apod.). Pokud vás tedy bolí v krku, vyzkoušejte ho.
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje chlorhexidin.

Trápí vás dráždivý, nepříjemný kašel? Vyzkoušejte Stopex!

stopexLéčí suchý, dráždivý a obtížně ztišitelný kašel
Kašel
patří mezi jedno z nejčastějších onemocnění. Jde vlastně o obranu dýchacích cest, které se snaží zůstat průchodné.
Suchý, dráždivý kašel provází převážně onemocnění horních cest dýchacích. Může vznikat v každém úseku dýchacích cest na začátku zánětu nebo v důsledku jakéhokoliv jiného dráždění. Tento typ kašle bývá velmi vysilující. Podráždění, které způsobuje, vede často k bolestem v krku, chrapotu, bolesti při mluvení apod.
Na rozdíl od vlhkého kašle, je tento kašel neproduktivní - nedochází k uvolňování hlenu a tento kašel je tudíž nežádoucí a naopak velmi obtěžuje pacienta.
Suchý kašel je proto vhodné tlumit léky tzv. antitusiky. Cílem antitusik je tento kašel tišit a poskytnout pacientovi potřebnou úlevu. Proto vám chceme doporučit Stopex.
Stopex navíc účinkuje rychle a jedna tablety působí až 6 hodin. Malé tablety jsou snadno polykatelné a můžete si je sebou vzít i do kabelky.

Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje dextromethorfan.

Trigrip je účinným pomocníkem, když vás přepadne chřipka.

Rychle pomůže, chřipku přemůže!

  • walmarkTlumí bolest hlavy, kloubů a svalů
  • Snižuje horečku
  • Uvolňuje ucpaný nos

Chřipky a nachlazení jsou typické především pro sychravé období podzimu, jara a pro chladné zimní měsíce. Organizmus je v tomto období oslaben, přecházení z teplých prostor na studený venkovní vzduch vede k oslabení schopnosti sliznic vypořádat se s infekcí.
Příznaky chřipky a nemocí z nachlazení jsou různorodé. Trigrip účinně a rychle bojuje s více projevy chřipky a nachlazení najednou.
Hlavní účinná látka Paracetamol se dobře vstřebává z trávicího ústrojí a vede k poklesu zvýšené tělesné teploty a k útlumu bolesti hlavy, svalů, kloubů a bolesti v krku. Účinky paracetamolu jsou posilovány obsahem kofeinu, který má zároveň mírně povzbuzující účinky. Kyselina askorbová (vitamin C) zvyšuje obranyschopnost organizmu vůči infekci a tím podporuje účinky paracetamolu při léčbě příznaků chřipky a nemocí z nachlazení. Chlorfenamin snižuje otok sliznic nosu a dýchacích cest, zabraňuje zvýšené sekreci hlenu, a tím zmírňuje průběh onemocnění.

Upozornění - všechny tři přípravky jsou lékem pro vnitřní užití, můžete si je koupit jako volně prodejný lék ve všech lékárnách.
Lék pro vnitřní užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci
Více na www.walmark.cz.

Reklama