imunAby se vám chřipka vyhnula nebo alespoň jste zmírnili její průběh, k tomu je zapotřebí dokonalá funkce imunitního systému. Imunita je složitý systém, díky kterému má lidské tělo úžasnou schopnost bránit se nejrůznějším chorobám a vetřelcům.

Imunita je složitý systém!

Činnost imunitního systému lze přirovnat k práci ochranky: za prvé nepřipustit ohrožení organismu, a pokud prvotní opatření selhala, potom postupovat následovně: identifikovat, lokalizovat vetřelce - tedy vše, co tělu škodí.

Jak účinně pomáhat?

Pokud chcete pro sebe udělat více, je dobré dodávat tělu doplňky stravy, jež váš imunitní systém podpoří. Současným trendem v posilování imunity jsou beta glukany - imunomodulátory přírodního původu. Prokázalo se, že denní konzumace beta glukanu optimálně stimuluje buňky imunitního systému. Navíc beta glukan působí jak na specifickou (získanou), tak nespecifickou (vrozenou) imunitní odpověď, což je jedna z výhod oproti jiným tradičním přípravkům.

Není glukan jako glukan!

imunV současnosti je na trhu dostupné velké množství různých preparátů obsahujících beta glukany, jejichž zdrojem jsou buď houby, nebo kvasnice. Rozdíl mezi těmito zdroji je podstatný - zdroje z hub jsou většinou pouhé sušené nebo rozemleté plodnice hub, u nichž není možné beta glukan standardizovat. Proto výhoda u kvasnicového zdroje spočívá ve standardizaci a čistotě. U kvasnicového zdroje má zákazník jistotu, že přijímá čistý zdroj beta glukanu. Mezi jedny z nejčistších a nejaktivnějších typů beta glukanu patří Gold-Cell® beta glukan (1,3/1,6). Ten působí v organizmu rychle a dlouhodobě. Pořiďte si jej dříve, než Vás chřipka překvapí.

Beta glukan působí nejen na viry, ale i bakterie, houby a parazity!

Aktivně na chřipku? Zvolte ImunActiv! Doplněk stravy, který je zástupcem posílení imunity za pomoci beta glukanu!

Více informací o přípravku ImunActiv najdete na stránkách Klubu Walmark ZDE.

Reklama