V pátek třináctého se vdávala čtenářka Laila. Podívejte se, jak jí to na svatbě slušelo a přečtěte si, proč si vybrali s manželem právě toto datum...

Jsou vdavky v pátek třináctého rozumné? Čtenářka Laila si myslí, že ano. Více si přečtěte v jejím příspěvku k dnešnímu svatebnímu tématu.


Dobrý den, brali jsem se v srpnu 2004 a bylo to pátek třináctého. Datum jsme si vybrali záměrně, kdyby to neklaplo, máme to na co svést :-).
V pátek proběl obřad a posezení s nejbližší rodinou, babičkami, sourozenci. V sobotu už jsme měli párty pod otevřeným nebem a přišli snad všichni, které jsme znali i neznali, bylo to neformální a moc jsme si to užili. V neděli už vydrželi pouze ti nejodolnější, ale i tak přijeli i ti, kteří nemohli den předem. Moc mě těší, když někdo zavzpomíná na naši svatbu a pochválí, jak se mu líbila.

svatba

Laila

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. května 2011: Vaše svatební fotografie

Zašlete mi k dnešnímu tématu vaši svatební fotografii, na které vám to nejvíce sluší. A napište mi také krátce, jak jste svůj svatební den prožila! Podmínkou uveřejnění je tedy jedna fotografie (otištěna bude pouze jedna, neposílejte jich tedy více) a text, dlouhý alespoň jako tento odstavec.

Za svůj příspěvek můžete získat krásný „svatební“ dárek: Soupravu TESCOMA Fizzy, obsahující konvičku na kávu, dva hrníčky a lžičku.

Své příspěvky posílejte v elektronické podobě na adresu redakce (viz níže) nejpozději 30. května 2011 do 13.00 hodin.

hrnekkonvička hrnek

Reklama