Máme skvělou sousedku. Je už v důchodu. Je milá, hovorná, jen trošinku nahluchlá, ale jakékoliv narážky na sexuální téma slyší dobře a okamžitě reaguje. Přiznám se, že ji mám ráda, protože je s ní zábava, a i přesto, že je to hotová pozorovatelka. Neustále sleduje, co se v ulici děje.

Jednoho letního dne, cca mezi devátou a desátou hodinou večerní, naše milá sousedka zpozorovala, že se venku něco děje. Mladá dcera sousedů odnaproti se loučila se svým milým na ulici. Ale jak! Žádný polibek na rozloučenou. Podle slov naší sousedky: ,,... ji tam ten kaňour bral u plotu".

Sousedka nelenila, vzala koš na odpadky a šla vynést koš do popelnice u vrátek. ,,Celou cestu jsem významně kašlala", povídala druhý den a škodolibě se usmívala i přesto, že jsem jí se smíchem řekla, že je normální kazišuk (omlouvám se za výraz).

Já osobně z okna moc necivím. U okna postávám často jen v zimě - a to jen proto, že se nahřívám nad topením. Stojím zády k oknu a triko si tahám nad topení, aby mi šlo teplíčko pěkně na záda. ;-)

Dana


Tak tohle je dnes poslední, abychom končili vesele. Sousedku vzít tyčkou mezi oči.:)

Reklama