seznam.jpg

Foto: Profimedia

Melissa Satta je televizní moderátorka a herečka. V únoru oslavila 36. narozeniny a je bez pochyby jednou z nejkrásnějších žen, které se zatím objevily na filmovém festivalu v Benátkách. 

Moderátorka se ukázala na červeném koberci před premiérou filmu Argentina 1985 a všichni přítomní z ní nemohli spustit oči. Fotografové fotili jako o život, protože museli využít každé chvíle pózování této krásky. Vypadala totiž neodolatelně a sama si hvězdné chvíle užívala. Šaty za ní vlály, čemuž občas sama pomohla, aby měla ty nejlepší fotky. 

Co se týče outfitu, který měla na sobě, moc částí těla neodhalila, a i přesto byl její outfit odvážný. Melissa má nádherné tělo, a proto si může dovolit zvolit šaty, pod které si nemusí vzít podprsenku. Udělala to velice rafinovaně a vkusně. Boho šaty od značky Alberta Ferretti byly z tenkého průsvitnému materiálu, který obtahoval její křivky. Zároveň jí občas z rozparku při chůzi nebo pózování ladně vykoukla noha, což si může se svojí postavou dovolit. K jednobarevnému outfitu zvolila páskové černé boty Aquazurra a výrazné třpytivé náušnice značky Chopard, které outfit perfektně doplnily. 

profimedia-0719206622.jpg

Foto: Profimedia

Líbí se vám tento sexy odvážný, ale zároveň vkusný outfit?

Zdroj: Thenationview, Profimedia

Reklama