LOS ANGELES – "Jediným tajemstvím, které se skrývá za mojí vypracovanou postavou, jsou týdny tvrdé dřiny."

Těmito slovy reagoval hollywoodský idol Brad Pitt (39) na nařčení bulvárních novinářů.
Ti o něm napsali, že svým svalům pomáhá růst steroidy.
„Nemám k tomu co více dodat. Na své fyzičce pracuji již dlouhou dobu a nikdo za ní nemůže hledat nic jiného, než neuvěřitelně tvrdou práci,“ prohlásil Pitt.

Hvězdu filmu Klub rváčů mrzí především to, že jeho vlastní vytrvalost britští bulvární novináři v několika novinových řádcích proměnili ve flinkání a veškerou zásluhu za vypracovanou postavu přiřkli pouze steroidům.

„Brad pracoval skutečně extrémně tvrdě několik měsíců, aby získal pro své nové filmy dokonalejší postavu. S cvičením navíc pokračuje pod dohledem osobního trenéra také přímo v místech natáčení. Takže nezahálí, ani když pracuje,“ vysvětlila médiím hercova mluvčí Cindy Guagentiová.
Ta také zdůraznila, že si Pitt svoji postavu zdokonalil bez použití jakýchkoliv steroidů.
„Za žádných okolností nepoužil a nikdy ani neměl v úmyslu použít místo cvičení steroidy. Znám Brada natolik, že mohu s klidným srdcem říct, že by to považoval za osobní selhání, a proto by k tomu v žádném případě nepřistoupil,“ míní Guagentiová.

Brad Pitt není první celebritou, kterou média nařkla z užívání steroidů.
V minulosti museli podobným více či méně pravdivým pomluvám čelit například filmový svalovec Sylvester Stallone (56) nebo akční hrdina Arnold Schwarzenegger (55).  

     
Reklama