HOLLYWOOD  - Brad Pitt (44) a Angelina Jolieová (32) koupili na francouzské Riviéře zámeček za 44 milionů euro (1,1 miliardy korun). Místa tam bude dost i pro rostoucí rodinu: má 35 ložnic, dámskou i pánskou tělocvičnu, saunu, kulečníkový sál i velký taneční sál.

Soukromí zajišťuje hustý les a na pozemku je i 20 vodotrysků, olivovníky a jezero.
"Dům se jmenuje Chateau Miraval a nachází se ve vesnici jménem Brignol, což je poblíž Aix-en-Provence. Je to neuvěřitelná nádhera. Brad a Angelina jsou nadšeni, místo se jim moc líbí a už nakupují nábytek, aby zámek, který je ohromný, zaplnili. Jen za nábytek už utratili přes milion a celá rodina se nemůže dočkat, až se tam nastěhují," řekl jeden z přátel páru.Jak uvádí FemaleFirst, očekává se, že se nastěhují během následujících tří měsíců. Ve Francii už pobývají přes měsíc a spolu s dětmi (šestiletým Maddoxem, čtyřletým Paxem, tříletou Zaharou a ani ne dvouletou Shiloh) pobývali ve vile Paula Allena, rodinného přítele a jednoho ze zakladatelů Microsoftu.
Angelina chce porodit dvojčata, která už zanedlouho očekává, ve Francii, a poctít tak svou zemřelou matku, Marcheline Bertrandovou, která byla francouzsko-kanadského původu.
Reklama