Čtenářka Pinokio má silný ochranitelský pud. Starala se o svého bráchu, když byla maminka v práci, ale v dospělosti kvůli tomu dochází k velkým nedorozuměním...

Proč nechce bratr čtenářky Pinokio představit rodině svoji novou přítelkyni? To si můžete přečíst v omluvném příspěvku čtenářky Pinokio...


Dobrý den,
chtěla bych se omluvit svému bratrovi. Dosud jsem k tomu nenašla odvahu a pořád to mezi námi trčí a nikdo nechce o daném problému mluvit.
Neměli jsme lehké dětství, možná proto jsme drželi hodně spolu. Samozřejmě jsme se hádali, někdy i prali, ale když došlo na nějaký průser, vždycky jsme se podrželi a navzájem si pomohli.
Pak jsem se vdala a začali jsme se méně vídat. Ale pořád jsme byli dobrými kamarády. Vše se změnilo, když nám představil svou novou známost. Byla u toho celá rodina. Vypadala celkem výstředně, ale to mi nevadilo. Snažím se nesoudit podle vzhledu.
Byla bez práce a ani si práci nehledala a nijak se tím netajila. Uživí jí přece můj bratr a ona se snaží, co nejdříve otěhotnět, takže nemá cenu jít do práce. Tohle už jsem rozdýchávala těžce. A tak jsem se s bráchou pořádně pohádala. Jemu se samozřejmě nelíbilo, že se o ni otírám, jak mi řekl. Nyní už s ní nechodí. Našel si jinou přítelkyni, ale nechce nám ji představit.
Neřekne proč, ale já vím, že nechce slyšet naše názory na ni.

Takže brácho můj:
Moc se ti omlouvám, že jsem ti kafrala do života. Měl jsi pravdu, je mi prd po tom s kým žiješ. Vím, že jsi dospělý a máš nárok na omyly. A vím, že nesnášíš větu: „Já ti to říkala.“ Nedokázala jsem si pomoct. Pochop, že jsem se o tebe v dětství starala, když máma byla v práci a neměla čas. Ten ochranitelský pud mám dodnes. Z celého srdce se ti omlouvám. Nedokážu ti to říct do očí, tak volím tuto formu. Ahoj a prosím tě představ nám svou novou přítelkyni, prosím.
Pinokio

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. ledna 2012: Omlouvám se!

  • Cítíte potřebu někomu se omluvit?

Ať už se jedná o malichernost, větší průšvih, či celoživotní křivdu… tentokrát máte šanci se prostřednictvím magazínu ŽENA-IN.cz omluvit. Upřímně a od srdce. Pokusit se vysvětlit svůj postoj k problému, který nastal, a z očí do očí si netroufáte. Své omluvy posílejte na e-mailovou adresu magazínu (viz níže). Chcete-li mít šanci na malý hřejivý dárek, který pak můžete předat adresátovi vaší omluvy, ať je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec – popište v něm situaci, při které došlo k tomu problému, za nějž se omlouváte. A jaký dárek dostane váš adresát? Sladký BIO balíček s čokoládovými pralinkami, ceylonským čajem, irskou kávou a vysokoprocentní čokoládou.

Vaše omluva nechť přistane v naší poště nejpozději 9. 1. 2012 v 15.00 hodin.

cena

Reklama