Již 13. června vychází DVD KAREL GOTT NOČNÍ KRÁL s podtitulem Hity prvního desetiletí 21. století, jenž bude obsahovat 26 televizních písní, 5 videoklipů a dva speciální bonusy.

Ráno jsme si tu řekli v souvislosti s úspěchem naší reprezentace ve sportovním aerobiku na ME ve Vídni, že každý se může stát svým způsobem ve svém oboru šampiónem.

A když jsem tak pročítala tiskové zprávy, které nám chodí do redakce, uvědomila jsem si u jedné z nich, že pro mě je například takovým hudebním šampiónem Karel Gott.

  • V mládí jsem ho sice moc nemusela, ale čím jsem starší, tím více se mi jeho písničky líbí. A respektuji jeho osobnost.

Pokud se i vám písničky MISTRA líbí, vězte, že na novém DVD najdete vedle několika videoklipů zajímavé ukázky z televizních pořadů, úspěšné duety a live nahrávky z koncertů.

Pro mnohé bude určitě překvapením videoklip k písni Für immer jung, kterou Karel Gott před šesti lety nazpíval s německým rapperem muslimského původu Bushidem, nebo duet Forever Young s Marianem Goldem ze skupiny Alphaville.

Reklama