Prvotřídní ingredience, precizní zpracování, tradiční a generacemi prověřená receptura. Snad každá rodina střeží jako oko v hlavě nějaké lahodné tajemství. Zkuste jeho domácí strážkyni překvapit na Den matek něčím podobným. Krémové likéry se v Božkově vyrábějí s takovou péčí, že bez přehánění snesou superlativ „jako od maminky“.

Nejznámější a nejoblíbenější je bezesporu Božkov Vaječný likér. Jistě jste o něm slyšeli v nedávné době, kdy se tolik diskutovalo zdražování vajec. Božkov Vaječný likér totiž z hlediska obsahu vajec patří k produktům s nejvyšším obsahem vajec - přidává se nejméně 140 gramů čerstvých vajec na litr, což představuje až dvojnásobek oproti některým jiným značkám na trhu. Jen pro představu - měsíčně se pro výrobu jednoho z klíčových produktů Stocku Plzeň spotřebuje zhruba 30 tun vaječných žloutků!

Božkov

Pouze výrobky, které splňují podmínku obsahu 140 g vaječných žloutků na litr, mohou používat označení „vaječný likér“. Produkty s nižším obsahem vaječné složky se mohou nazývat pouze „likér s přídavkem vajec“, často používají také označení „krém“ apod. Právě takových výrobků je na trhu většina, takže pozor při nákupu.
Kvalita vaječného likéru z Božkova byla potvrzena i v nezávislých testech, které jej hodnotí jako jednoznačně nejlepší produkt na trhu. Nejlepší hodnocení dostal Božkov Vaječný likér například v testu časopisu Svět potravin v prosinci loňského roku. Podobně koncem roku 2010 získal Božkov Vaječný likér první místo v hodnocení časopisu Katka. Pro milovníky intenzivní vanilkové vůně a chuti v Božkově zkomponovali Božkov Vaječný likér Vanilka s inovovaným složením obohaceným právě o vanilku.

Třetím do party je značka Božkov Rumové pralinky. Jak již název napovídá, inspiruje se tento likér chutí a aromatem populárních čokoládových bonbónů. Protože právě tato chuť je většině spotřebitelů známá a příjemná, nemohl Stock Plzeň při kompozici připustit žádné kompromisy a použil skutečně jen ty nejlepší prvotřídní suroviny, zaručující originální a autentický charakter výrobku, který ocení všichni milovníci poctivých likérů. Základem značky je kvalitní rum, druhou složkou je hustá čokoládová hmota. Díky použitým kvalitním ingrediencím je likér Božkov Rumové pralinky skutečně čokoládově hnědý, jemně krémový a přináší neopakovatelné aroma rumu a čokolády.

Likéry z Božkova nejlépe vychutnáte samotné, vychlazené, ale vynikající jsou také ke kávě, zmrzlině nebo při přípravě cukrovinek. Dopřejte si likér jako od maminky!

Reklama