Zdravím celou redakci a čtenářky Ženy-in!Téma mě Míšo zaujalo a taky třeba tě inspiruje.

Já a moje rodina jsme loni byli na Slovensku, termálne kupalisko Horné Saliby. Bylo to tam moc bezva. Bylo nás tam celkem 5 rodin a byla sranda.

Obzvláště, když se tam slavili narozeniny naší dcery a můj muž ji tak parádně zapil ,že tak nebyla zapitá ani když se narodila.

No a jelikož to bylo na Slovensku, tak se pila stylově ta jejich "borovička". No a jak jsem již napsala, jak to manžel oslavil tak "slušným" způsobem, že druhý den nebyl schopen komunikace, pohybu.... Načež jsme dostali přezdívku " Borovičkovi".

Nicméně dovča to byla fakt hezká, 4 bazény s teploučkou vodou, že jsem se tak namlsala teploučké vodičky, že jsem řekla, že chci jet opět do termálů. Jenže kam? Můj muž byl pracovně na začátku června pracovně na Slovensku ve Velkém Mederu a tak mu povídám :"hele okoukni tam nějaký termály, koupání, ubytování a pak se rozhodnem. Byl muž činu, pobral letáky, webovky,poptal se na recepci a slovo dalo slovo a máme rezervaci v penzionu a u toho jsou jak jinak bazény, teplá voda, restaurace...... No už se tam těším.

Je to výhoda i pro synka, jsou mu 3 roky a tak mi ve studené vodě nenastydne. Loni teda řádil jak drak. Tak jsu zvědavá na letošek. A už se nám to blíží.

Vyrážíme 17.7. do 24.7. No a tím Míšo odpovídám,  proč právě tam? Protože za prvé, muž už ví cestu, ví jak to tam funguje, co a jak a další podrobnosti, a za druhé máme zkušenosti s termály z loňska. Proto Slovensko, proto termály, proto tam.
Posílám i nějaké fotečky.

m

Míšo, přeju Ti krásnou dovolenou ať už ji strávíš kdekoliv a hlavně se vrať v pořádku.
Přeju všem krásný víkend. Zdraví Božena.
Božena a Jakub

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Moc děkuju za přání. Také přeji krásnou dovolenou a taktéž šťastnou cestu! Ta fotka prcka je kouzelná!! M.

A vy? Zůstanete u rodné hroudy, nebo se letos vypravíte za vůní exotiky a dálek? Nebo jste to už stihli? Kdepak jste byli? Doporučte!

Pište na redakce@zena-in.cz

Reklama