Zdravím Tě Míšo, celou redakci a všechny čtenářky ŽI!
Míšo, vybrala jsi krásné téma.

My vyrážíme na dovču zítra a už se těším až se tam začtu do knížky,kterou mám rozečtenou.
Je to knížka, autorka Michaela Remešová a Milada Čechová - Téma na román - " Causa KAREL VENDULA".

Neautorizovaná zpověď.

Je to velmi zajímavě napsané, je to srozumitelné a čte se to jedním dechem.Takže se už těším až se začtu a dočtu to do konce.
A před touto knihou jsem měla půjčenou od kamarádky autobiografii od Petry Němcové. Knížka se jmenuje  " S LÁSKOU, PETRA" ,napsala to jak jsem již uvedla modelka Petra Němcová a ještě jí s tím někdo pomáhal, ale to už nevím kdo. Takovou knížku už jsem fakt dlouho nečetla. Ta se taky četla jedním dechem. Tak rychle jsem snad žádnou knížku přečtenou neměla.

Popisovala tam celý svůj dosavadní život, včetně tsunami (prominte pokud to slovo mám špatně napsané), jak tam přišla o přítele, popisovala to vše do podrobných detailů.......opravdu skvělá knížka. Tu doporučuju si koupit, dobrá investice. A taky se mi líbilo, že výtěžek z prodaných knih nešel na Petřin účet, ale na charitu, což je velkorysé.
Investice do knih je jedna z nejlepších investic, alespoň to si já myslím.
Přeju všem dobrou volbu při výběru knížky a krásný víkend.
Zdravím. Božena.
Božena a Jakub

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


A já s Tebou souhlasím. Když člověk vydá nějaký ten peníz za vlastní rozhled, potažmo tím vede k tomu stejnému své děti, je to jednoznačně dobře uložená částka. Přeji Ti krásnou dovolenou a pěkně si odpočiň. Knihu si pořídím. Míša

Pište co čtete, nebo jste četli či se chystáte číst. Doporučte knihu na kterou nezapomenete. Svěřte se na redakce@zena-in.cz

Vítězný e-mail získá jak jinak, než knihy.

Snad vítězi udělá radost zajímavý román „Zavržený“ od Beccy Fitzpatrick, strhující příběh Revy Mann „Rabínova dcera“ a kniha Joanne Fedler „Srdce na háčku“, kterou vřele doporučuji, protože autorka umí podat čtivě a poměrně vtipně i problematické věci.

Reklama