Zdravím Vás Míšo, také celou redakci a v neposlední řadě samozřejmě také čtenářky Ženy-in.

Dnešní téma mě zaujalo a tak jsem se rozhodla napsat. Je to jen takové obyčejné psaní, ale snad alespon trochu zaujme.

Taky jsem byla u kartářky, asi k krát. Vykládala z karet, je příjemná a za výklad si bere 200.-Kč. Což si myslím, že není tolik.

Ale co mě moc překvapuje, a to by vlastně u kartářky nemělo, že vše co mi řekla, tak se stalo. Ještě teda pár těch skutečností očekávám a tak jsem zvědavá jak to bude pokračovat.

Řekla mi, že táta bude mít problém se srdcem a já ji špatně pochopila a myslela jsem si, že to bude problém srdce u tchána. A ejhle. Můj taťka měl infarkt a byl v nemocnici.

Naštěstí to dobře dopadlo, nicméně je to paličák a nešetří se. Bohužel. Co mě ještě nevím proč utkvělo v paměti a to je zajímavé, proto to vlastně píšu, že se tak jednou sama rozpovídala, že má špatnou štítnou žlázu. Že jsou dva druhy. U jednoho druhu se hubne a druhého druhu se přibírá.

A já si do dneška pamatuju, že jsem si v duchu říkala, to je ošklivá nemoc, to bych nechtěla, hlavně né tu u které se přibírá.

No a je to zhruba rok a půl a já jsem měla podezření, že mám špatnou štítnou žlázu, protože jsem začala přibírat a to jsem jedla pořád stejně. Nevím proč, jsem si na tu kartářku vzpomněla, ale v podvědomí jsem na to myslela, pořád. Ale nevím proč.

Tak se ptám, můžu si myšlením přivodit nějakou nemoc? Mělo to být od kartářky podvědomé varování? Furt si myslím, že to nějaký smysl mělo, že se o tom sama rozpovídala a mě to v paměti utkvělo.
Jak to mám brát, pochopit?
Ale jinak mi ještě povídala o dětech a v těch měla taky pravdu. Dceři jde dobře cizí jazyk a synek je hodně živé dítě. A co se týká manžela, tak to taky sedí, je takový jakého ho popsala a to naše soužití je taky dle jejího popisu. Takže já kartářkám věřím, magii taky , magie mě přitahuje,ale bohužel zatím se tomu nemůžu blíže věnovat. Doufám, že jednou budu moct se v tom trošku zdokonalit. 
Přeji Vám Míšo, celé redakci a samozřejmě všem čtenářkám Ženy-in moc pěkný víkend.
Zdravím všechny. Božena a Jakub.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Ahoj, ona to ta žena ani nemusela v sobě okamžitě identifikovat, jen pobrala něco, o čem měla najednou potřebu mluvit. Hodně věcí člověk nasaje, ale neanalyzuje. Myšlením si můžeš přivodit leccos, ale zase tak jednoduché to není, to se nemusíš bát. Jde o dlouhodobé věci. Spíš věřím tomu, že člověk s negativním myšlením a strachem z budoucnosti může časem onemocnět, protože není-li (dlouhodobě) v pohodě duše, nemůže být ani tělo. I Tobě krásný den i víkend. Míša

Máte i vy vlastní zkušenost s věštěním, věštkyněmi, magií, nebo se vám stalo něco o co se chcete v dnešním denním tématu podělit? Pište na redakce@zena-in.cz.

 

Reklama