Zpěvák hermafroditního vzhledu Boy George (47), který byl v osmdesátých letech obdivovanou ikonou hudební skupiny Culture Club, stanul před vrchním londýnským soudem kvůli obvinění z omezování osobní svobody, mučení a pokusu o vraždu. Hrozí mu až několik let vězení.

Bývalou pěveckou hvězdu, která již léta bojuje s drogovou závislostí, obvinil devětadvacetiletý Audun Carlsen z toho, že ho pod záminkou focení erotických fotografií Boy George nalákal do svého londýnského domu, kde ho ještě mezi dveřmi srazil k zemi, spoutal ho policejními pouty a přivázal k háku ve zdi ve své ložnici, kde ho pak mučivě týral.

Poznali jsme se prostřednictvím chatu a vyměnili si pár e-mailů. Nakonec jsme se dohodli na erotickém focení," uvedl Carlsen u soudu s tím, že však rozhodně nebyl srozuměn s žádnými sadomasochistickými hrátkami.

Jen co jsem přišel k němu domů, byl jsem surově zbit, svléknut do spodního prádla a připoután k háku ve zdi. Boy George mě pak fackoval, mlátil, kopal do břicha a nakonec si přinesl železný řetěz, kterým mě švihal," upřesnil poškozený, kterému se podařilo z domu hrůzy uniknout jenom díky tomu, že si trýznitel odskočil na toaletu a hák ve zdi se uvolnil.

Proti bývalému zpěvákovi, který zatvrzele tvrdí, že je nevinen, svědčí série fotografií, které bezprostředně po činu vyfotil policejní lékař. Zobrazují doslova zdevastovaného Carlsena.

Hudební skupina Culture Club, jejímž frontmanem Boy George byl, v minulosti dala světu nezapomenutelné hity jako Karma Chameleon nebo Do You Really Want to Hurt Me?
Reklama