Manželé Slávek Boura a Markéta Mayerová už spolu nežijí. Po dlouhých šestnácti letech se s definitivní platností rozešli. Markéta dál žije v rodinném domě v Dolních Břežanech, kde vychovává dceru Agátu a kde také působí v obecní radě, Slávek se odstěhoval do Prahy. O rozvodu zatím nepřemýšlejí.

Aby Boura s Mayerovou zamezili možným spekulacím, vydali prostřednictvím tiskové agentury Korzo tiskové prohlášení, které uvádíme v plném znění.

Po šestnácti letech společného života i práce se jako manželé rozcházíme. Doufáme, že toto narušení soužití nebude příliš dopadat na naší dceru Agátu. Dohodli jsme se, že všechny soukromé záležitosti necháme za našimi dveřmi a na veřejnosti nebudeme prát jakékoliv prádlo, natož špinavé. Chceme se i nadále navzdory rozchodu k sobě chovat nadstandardně. Ačkoli jsme se oba rozhodli, že spolu nebudeme žít, se naše pracovní vztahy nemění.

Společně budeme kupříkladu i nadále lektorovat kurzy na castingy a na herectví, dále se oba hodláme starat o naše společné dítě", internetový server Peprnet.cz, i nyní budeme moderovat nejrůznější kulturní a společenské akce po celé republice.

Abychom zamezili spekulacím, chceme prostřednictví tiskové agentury Korzo.cz veřejnosti i médiím sdělit, že příčinou našeho rozchodu není nevěra na jedné či na druhé straně. Náš partnerský vztah zkrátka vyhasl, vyčerpali jsme se a nyní se s tím už musíme poprat sami. Podle průzkumů spolu stráví partneři přibližně tři hodiny denně. My jsme spolu neustále 24 hodin denně, a tak jsme si spočítali, že máme za sebou skoro šedesát let společného života.

Především s ohledem na naši dceru Agátu věříme, že se k této události média zachovají korektně," uvadí se v tiskovém prohlášení.
Reklama