64a829e7a91472boucek-gregor.jpg
Foto:Jan Hrdý

Prvním hostem letošní zahajovací talk show, byl Ondřej Brzobohatý.  Ten se zavzpomínal, že před lety složil pro Daru píseň Slowly, která vyšla v rámci alba D2. Skladbu, kterou poté zremixoval producent MJ Cole se dostala do britské hitparády BBC, kde se držela dlouhou dobu na předních příčkách. „Mám snem je pro Darinku napsat ještě nějaké album,“ přiznal Ondřej. I on sám má za sebou velké úspěchy v zahraničí. „Pro americký trh jsem dělal dvě reklamy, kde jsem měl takový budget, že jsem si mohl dovolit operovat s velkým symfonickým orchestrem,“ pochlubil se.

64a829fb92c704rolins.jpg
Foto:Jan Hrdý

Druhým hostem byla zpěvačka Dara Rolins, která nedávno získala ocenění Slovenka roku 2023. Během talk show přiznala, že si svůj instagramový účet, kde má přes 700 tisíc fanoušků, spravuje sama. „Je to obrovská armáda lidí, což sebou nese velkou zodpovědnost. Pro mě je to klíč k tomu, jak mohu vyjádřit svůj názor,“ říká československá hvězda, která se jako úspěšná byznysmenka objevila také v magazínu Forbes.

64a82a1454a616vagnerrova-skupinka.jpg
Foto:Jan Hrdý

další talk show nechyběla oblíbená herečka Hana Vágnerová, která prozradila, že nejen do Varů vždy cestuje s velkým kufrem.  „Pokaždé, ať jedu třeba jen na víkend, je narvaný k prasknutí. I když letím někam jen na dva dny, mám pokaždé nadváhu. Je to neuvěřitelný, ale všechny ty věci potřebuju, a tentokrát jsem z nich nepoužila vůbec nic,“ přiznala se smíchem.

Spolu s ní byli hosty i zástupce vedení festivalu, výkonný ředitel Kryštof Mucha a umělecký ředitel Karel Och.

64a82a4ebfb8e7cvancarova.jpg
Foto:Jan Hrdý

Během poslední talk show jako prvního hosta přivítal Libor Jitku Čvančarovou. Že je charizmatická herečka stále jedna z nejoblíbenějších, dosvědčil dlouhý potlesk, s nímž ji diváci přivítali. Jitka je ve Varech téměř pravidelným hostem a jak to tak na tomto místě bývá, i ona prozradila jedno zajímavé setkání. Před lety se totiž v úzkém průchodu potkala s Richardem Gerem. Krátké setkání popsala jako okamžik, kdy si hleděli s hollywoodskou hvězdou do čí. „Stála jsem ve velmi úzkém průchodu a mě něco upadlo na zem. Jsem dáma, takže jsem se neshýbala. Bylo to krátké a krásně lidské setkání,“ prozradila.Letos se jí podařilo zajít do kina na snímek Druhá šance, který uvedl Ewan McGregor se svou dcerou Clarou a kde oba hrají.

Po Jitce následovali hosté herec Jakub Štáfek a moderátor Ondřej Novotný. První zmiňovaný se stal velmi populární díky své postavě fotbalisty Laviho v seriálu Vyšehrad a ve snímku Vyšehrad Fylm. S tím se pojí i časté pokřikování na herce na veřejnosti a nepříliš příjemné chování některých lidí, kteří se s ním chtějí vyfotit. „Mě stačí, když někdo umí v životě poprosit a poděkovat, pak má vyhráno a víc nepotřebuji,“ uvedl k situacím. Ondřej Novotný prozradil, že Jakuba kdysi viděl při boxerském zápase, zjistit, že má talent, a proto ho angažoval ve své organizace Oktagon MMA. Tam Jakub absolvoval zatím jediný zápas, při němž nad soupeřem vyhrál během 69 vteřin.8cvanc-stafek-skupinka.jpg
Foto:Jan Hrdý

Poslední hostem byl zpěvák Adam Pavlovčin, který si umělecky říká ADONXS. Ten dokonce letos představil v Iqos lounge jingle, který vznikl u příležitosti uvedení limitované edice bezdýmného zařízení IQOS ILUMA WE. Barevnost této limitované edice znázorňuje rozmanitost, ale i jednotu a sounáležitost komunity milionů dospělých kuřáků na celém světě, kteří skončili s cigaretami a přešli na tuto bezdýmnou alternativu. „Kořenem této limitované edice je pro mne pocit sounáležitosti, být součástí dění, ať už je to při tvorbě nebo při oslavě filmu či hudby. Sám naplno rozumím pocitu anebo touze být viděn a respektován a tato edice se rozhodně nese i v tomto duchu,“ vysvětlil zpěvák.

Reklama