m

Večer plný(ch) žen aneb Jak nosit svá kila hrdě. Tenhle recept na zdravé sebevědomí jste mohly najít na „večírku“ s butikem pro boubelky Big and Beautiful. Žena-in nemohla chybět a přináší vám slibovanou reportáž.

Každá přehlídka butiku Big and Beautiful je událost. Je totiž nejen ukázkou posledních trendů ve velikostech od 42 výš, ale hlavně skvělou zábavou. Jak by ne, když koncepci vymýšlí iniciativní a rázná žena se spoustou nápadů, Kateřina Kaprasová, která se s neskutečnou energií a zaťatostí snaží změnit myšlení českých žen. Chce jim pomoci najít ztracené sebevědomí a objevit lásku ke svému tělu.

„Jsme přece Slovanky, holky krev a mlíko, a tahle postava nám byla dána do vínku, tak co pořád šílíte s tím hubnutím? Mějte se už, sakra, rády takové, jaké jste. Vždyť jste krásné a měly byste si konečně uvědomit,“ to jsou slova Kateřiny Kaprasové. Její motto mluví za vše:

 

„Číslo na visačce nic neznamená, důležitý je jenom váš pocit.“

 

Posuďte samy, milé ženy-in. Spolu s plus size modelkami předvádí kolekci i Veronika Nagyová, s níž jste si mohly přečíst rozhovor ZDE.

Foto: Michal Protivanský

Čtěte také:

Reklama