Nadčasové

Keen„Taky jsem se narodil bos, jako každej chlap,“ zpívá Petr Janda, a v refrénu známé hitovky nás ujišťuje, že „později či dřív,“ všichni přijmeme „zákon teplých bot...“. Pravděpodobně neměl právě na mysli nový model Ambler od KEEN, ale proč na životních cestách nedopřát maximální komfort alespoň nohám? Nízké outdoorové boty může každý muž nosit celý den, ve městě i v lehčím terénu. Kvalitní gumová podešev, odtlumení, stabilizátor, ESS klenek proti distorzi a zpevnění paty a skvělé odvětrávání - mimochodem, co víc by si noha pravého gentlemana mohla přát?

Veganské

Keen„Budete klopýtat v mých šlépějích, dodržovat stejná pravidla jako já, když zkusíte chodit v mých botách...“, zpívá David Gahan z Depeche Mode v proslulé písni „Zkus chodit v mých botách“. To si ale rozmyslete, a raději si obujte populární stoprocentně veganské boty, abyste se cítili lépe, volněji a svobodněji, než jak to v písni líčí interpret. Dojdete určitě mnohem dál. Model KEEN Coronado má svršek z přírodního plátna, vložku ze směsi recyklovaného PU a korku, a očka pro tkaničky jsou z recyklovaného hliníku. Každým krokem dáte najevo respekt k přírodě.

Hybridní

Keen„Úúúú... Já mám boty z umělý hmoty, já mám boty ze Svitu, levný boty z umělý hmoty ...,“ svěřuje se protagonista písně, kterou hraje kapela Vivian. Možná by tak neúpěl, kdyby se rozhodl svůj botník inovovat, a vzal si na nohy kvalitní hybridní boty. Například vyhlášený model hybridního vzdušného outdoorového sandálu McKenzie. Ultra lehká letní hybridní bota spojuje výhody vzdušné trekové boty, sandálu a díky sešlapávací patě i pantofle. Kvalitní podešev umožňuje aktivní pohyb v terénu, syntetické, rychleschnoucí materiály dovolují bezpečné použití i do vody. Neotřelý design s jasným DNA Keenu dělá z této hybridní obuvi další výzvu nejen členům kapely Vivian.

Obojživelné (Obojživelné) pro muže i ženy

KeenV refrénu písně skupiny YOYO band „Mám vodu v botách“ opakují Bratři Tesaříkové, že mít „vodu v botách“ nevadí. Že by měl protagonista známého hitu na nohou obojživelné boty? Ty totiž spojují klimatický komfort sandálů s pohodlím a robustností nízké trekové boty. Jsou skvělé na lesní stezku, zároveň přímo stvořené pro vodu. Lehké vodní sandály Model KEEN Owyhee mají dostatečně tvrdou gumovou podrážku s typickou patentovanou špičkou, která poskytne vašim prstům pohodlí a ochranu nejen v moři či v divoké řece, ale i při šplhání po mokrých skalách nebo při chůzi v náročném terénu. Zkrotíte každou divokou řeku!

Luxusní

Keen„Moje střevíčky jsou jako ze zlata, když je mám, připadám si hrozně bohatá,“ zpívala Pavlína Filipovská. To ovšem neměla na nohou nový model pro nejnáročnější příznivkyně originality. Luxusní dámské sandály Emerald City Toe Wrap mají svršek z nejkvalitnější leštěné kůže a na rozdíl od úzkých střevíčků poskytují mnohem větší pohodlí při chůzi. Kožená stélka a podešev z přírodní gumy zajišťují maximální komfort nošení. S tímhle luxusem na nohou můžete sebevědomě usednout do kočáru anebo se procházet ve Zlaté uličce - všichni si budou myslet, že jste hrozně bohatá ...

Odolné

KeenSlavnou píseň „These Boots Are Made For Walkin“ (Boty proti lásce), kterou zpívají mnozí interpeti dodnes, napsal Lee Hazlewood pro Nancy Sinatrovou. Těžko posoudit její podobnost s protagonistkou příběhu, která používá speciální boty k odhánění příslušníků opačného pohlaví. Každopádně, obyčejné střevíčky by jí k odhánění dotěrných nápadníků nepomohly. To kdyby si obula pevné boty KEEN Gypsum Mid, mohla by je odkopávat celoročně. Vyšší ultra lehké, celokožené pohorky totiž (mimo jiné) disponují agresivní podrážkou s hlubokým vzorkem a zpevněnou patentovanou špičkou. Za každého počasí, i v tom nejtěžším terénu by dokázala nežádoucím mužům odolat, nebo alespoň bezpečně unikat ...

Outdoorové

KeenOd roku 2006 nejsyrovější a nejznámější dívčí duo Čoko voko sděluje v písni „Ešus“ svojským způsobem: „Čekám furt na pátek, až bude padla. Nebudu pod módím tlakem, že musím mít nehty s růžovým lakem. Budou mě tlačit jen outdoorový boty, protože jsou nový.“ Některé modely se přitom dají rozchodit poměrně snadno, jako Arroyo II KEEN. Celková podpora a funkce klasické turistické boty, patentovaná ochrana prstů, to vše doplněno otevřenou prodyšností outdoorového sandálu - Arroyo je výraz Hybridfootwear.

Reklama