K jaru a létu patří otevřené boty. Alespoň jedny byste měla mít ve své výbavě. Pokud se ke koupi takových botiček teprve chystáte, přináším vám inspiraci. Ať už jste milovnicí podpatků, nebo botiček pohodlných, máte ráda jednobarevné, či pestré, věřím, že si určitě vyberete

Málokterá z žen projde kolem výlohy obchodu s obuví bez povšimnutí. Boty jsou pro nás doslova magnetem. Bez hezkých a dobře padnoucích bot nebudete nikdy spokojena ani dobře oblečena. Toho si jsme vědomy, a tak tajně (nebo okatě) pošilháváme po nových botičkách a svou touhu omlouváme rčením, že naše nohy si je určitě zaslouží. A budeme mít pravdu.  

Boty, stejně jako oblečení, podléhají módním trendům.

Čím se vyznačují ty současné? Nebylo těžké vypozorovat, že jarní a letní sezona doslova hýří barvami. Pokud si na barvičky potrpíte, určitě budete mít z čeho vybírat. Boty jsou buď jednobarevné, ale většinou se barvy kombinují.

Kombinují se i materiály. Broušená kůže s hladkou nebo lakovanou, textil v hrubé struktuře v kombinaci s kůží, či různě perforované materiály s hladkými. Kontrast se nosí.

Nechybí ani ozdobné prvky. Barevné boty jsou dost dekorativní, takže další zdobení je spíš jemné v podobě prošívání, různých mašliček nebo ozdobných přezek.

Podívejte se fotogalerii a vybírejte

Barevné

Jednobarevné

Foto: Salamander

Reklama