Šťavnatě barevné a navíc hezky voňavé boty si můžete letos pořídit i vy. Odlehčete nožkám a vyrazte si nalehko! Oslavte nejlepší roční období ve střevíčcích na podpatku, stylových balerínách nebo flip-flopech, a neuděláte chybu.

kolekce CITRUS

I v létě prší anebo je vedro k padnutí, ale když si navléknete tyto roztomilé panfoflíčky, nemůžete se splést. Seženete je v transparentní variantě, v barvách černé, tělové, bílé a tyto krásně červené.

rojo_cervene

kolekce JUJUBE

Jakoby pozlacené balerínky jsou báječnou volbou pro dívky a ženy, které mají rády pohodlí. Krajkový vzorek na botě se teď nosí a mašlička dodá dívčí pel. Jsou i v černé barvě.

baleriny_jujube

kolekce PEPPER

Tyhle jásavé a úsporné flip-flopy si zamilujete. Podívejte se na barevné spektrum, vybrat si můžete i zlaté nebo stříbrné jako pro princezny.

Modré...

modre_zabky

 

Zlaté a stříbrné...

zabky_zlate

zabky_stribrne

 

Elegantní bílé...

 

zabky_bile

 

kolekce CACAO

Flip-flopy s páskem kolem nártu a aplikací se sovičkou. Pořídit si můžete i červené nebo modré...

cacao_black

 

kolekce APPLE

Otevřené lodičky s páskem přes nárt a mašlí v tělové barvě sází na pohodlnost, i když jsou na podpatku... Seženete je i v černé variantě.

apple

 

kolekce FRESH

Velká mašle, zdobená zlatými cvočky, dodává těmto balerínám look elegance. Tyhle baleríny okouzlí, ať už si je obléknete k sukni, nebo ke kalhotám, nešlápnete vedle.

fresh

 


MEL je mladší sestřička brazilské značky MELISSA.

Poznámka pro ekoložky: Při jejich koupi si můžete být jista, že jste green, jelikož se vyrábí z recyklovatelného plastu. :)

Zdroj a foto: tisková zpráva

Reklama