646c80b931f66obrazek.jpg

Jaké modely obuvi na vysokém podpatku budou v letošní sezóně in a podle čeho je vybírat?
V letošní letní sezóně budou in zejména polobotky na vysokém podpatku. Vsadit můžete také na sandály na vyšších podpatcích nebo na mladistvé sneakersy. Stylové boty na vysokém podpatku bychom měly vybírat na základě několika důležitých kritérií. Polobotky na vyšším podpatku by měly mít prodyšný a zároveň odolný svršek. Bude dobré, když budou vyrobené z kvalitního materiálu. Na trhu jsou kousky ze syntetických i z přírodních tkanin. V letošní sezóně budou v kurzu převážně kožené modely polobotek na vysokém podpatku z přírodní kůže. A není se čemu divit. Kožené polobotky na vysokém podpatku jsou nejen vysoce módní, ale také pohodlné a v neposlední řadě jsou i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života není cizí velkým módním značkám. Je tak z čeho vybírat. Výše zmíněné modely obuvi jsou ženám k mání i na oblíbeném e-shopu CCC. Tady si trendy boty na vysokých podpatcích vybere i ta nejnáročnější z vás.

K jakým oděvům a ke kterým módním doplňkům se hodí trendy polobotky na vysokém podpatku?
Aby byl váš outfit s obuví na vysokém podpatku vyšperkovaný do posledního malého detailu, bude to chtít zakomponovat do outfitu i stylové módní doplňky. Vybrané boty na podpatcích pak musí ladit i s vašim letním oblečením. Letos uděláte nejlépe, oblečete-li si k polobotkám na vysokých podpatcích trendy crop top a přiléhavé legíny. Ležérní outfit pak vytvoříte za pomoci módních džínů s vysokým pasem a s tzv. roztrhanými koleny. Ty budou v létě opravdovým hitem. Outfit pak můžete obohatit o koženou kabelku nebo o textilní tašku přes rameno. Nezapomínejte také na to, že by vaše boty i doplňky měly ladit. A to nejen barvou, ale také strukturou. Hladké patří k hladkému a strukturované zase k strukturovanému. Tím se váš outfit na léto vkusně sjednotí a bude působit elegantním dojmem. Dobře působí i to, když jsou doplňky a boty vyrobené ze stejného materiálu. Módní doplňky i stylovou obuv na vysokém podpatku seženete i v kamenných prodejnách prodejce CCC. Je zde široký výběr sortimentu za příjemně nízkou cenu.

Jaké vzory, motivy či barvy by měly mít naše módní boty na vyšších podpatcích?
Chcete-li jít tzv. s dobou, bude dobré, když budete mít přehled o trendy barvách, vzorech i motivech pro danou sezónu. Letos v létě budou hrát prim přírodní a pastelové tóny barev. Oříšková, zelená i světle modrá barva polobotek na vysokém podpatku tak bude tím správným řešením i pro vás. Volit můžete také černou nebo bílou klasiku. Černá i bílá jsou barvy univerzální, které z módy nevychází. Bílé polobotky na vysokém podpatku v létě zapadnou i do celobílého outfitu. Zaměříme-li se na vzory a motivy, budou v módě ty květinové a zvířecí. Polobotky na vyšších podpatcích v zmíněných barvách najdete také v prodejnách CCC. Kvalita je tu zaručena.646c80cc3a340obrazek.jpg