prý bývají málokdy úspěšné, protože má atypickou nohu. V čem spočívá její zvláštnost, nám nenapsala, ale i tak jí držíme palce, ať je při svým botonákupech co nejspokojenější.

Pěkný pátek všem příchozím.

Do jarních bot se dnes ještě nenazujeme, vydržať, snad to vyjde příští týden.

Jarní obuvi doma několikero mám, co mi chybí, prošlapány či spíš proklusány k totální smrti, jsou skoroletní botky.

Po atlaskách s květinkou netoužím. Chci baleríny. I vyrazila jsem o minulém víkendu na nákupy, leč přáno mi bylo jen tak napůl: botky mám objednané. V obchodě, ani ve třech nejbližších okolních pobočkách neměli moji velikost. A protože jsem neměla možnost je ozkoušet, můžu jen doufat, že velikost, kterou jsem zadala, mi bude sedět.

S mou atypickou nožkou bývají mé botonákupy úspěšné v relativně nízkém procentu, tak mi držte palce. Jinak zase prochodím celé léto v kristuskách, ale já aspoň občas(!) potřebuju vypadat decentně konzervativně.

monkee

Milá monkee, při nákupu bez zkoušení to chce opravdu kus štěstí, takže vám ho přeji

Text nebyl redakčně upaven

Co vy a jarní boty, milé ženy-in? Už se těšíte na jarní obutí? Vyhlížíte v obchodech, co byste si koupila? Jaké boty máte v plánu? Už jste si nějaké koupila? Vyrazila jste v nich? Které boty chybí ve vašem „botníku“ a ráda byste si je pořídila?

Nosíte spíš boty na podpatku, nebo nízké? Jste spíš pro obuv sportovní, nebo elegantní? Napište nám, pošlete nám třeba fotku bot, které jste si poslední dobou pořídila

Na vaše příspěvky textové i obrazové se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama